Kayınço: Toyota Corolla Premium D-4D
  • Motor: 1364 cc, 4 silindirli turbo dizel
  • Güç: 90 HP @ 3800 d/d
  • Tork: 205 Nm @ 1.800 – 2.800 d/d
  • Şanzıman: 6-ileri, manuel
  • 0-100 km/s: 12,5 sn
  • Son hız: 180 km/s
  • Test tüketimi: Ortalama 6 litre/100 km
  • Ağırlık: 1275 kg
  • Bagaj hacmi: 452 litre
  • Fiyat: 97.750 TL

+Arka diz mesafesi 
+Vites geçişleri
+Konfor

Multimedya sistemi
Performans
İşçilik

Foto galeri için tıklayın!

67
Kimler Neler Demiş?

avatar
47
20
11
 
47
Tahsintofaş//performanceErdem GülerinanırByOnderenescakiroglu
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Tahsin
Ziyaretçi
Tahsin

Türkiye’nin ve de dünyanın tüm zamanların en çok satan c Sedan aracına yaptığınız eleştirileri üzülerek okudum.türkiye de ve Avrupa’da Toyota bu motorları kullanıyor,ar-ge işinde de hibrid motora yoğunluk veriyorlar.fiyat konusuna gelince: yeni Megane sedan dizel otomatik icon donanım 130.000 TL bilmem haberiniz var mı?teneke yazanlar var o arkadaşlara tavsiyem you tube Dan Corollanın çarpışma testlerini izlesinler.ayrıca testte bahsedilen dokunmatik ekran problemi ş giderilmiştir, gözlük koyma yerindeki problem de giderilmiş.1.6 advance multidrive s aldım,ağız tadıyla bineceğim inşallah… Bu arada bu sınıftaki çoğu aracı test ettim.görüşümce motor- şanzıman uyumu en iyi araç cerato ama o da Kia, Türkiye piyasasında çok sevilen bir… Read more »

tofas
Üye
tofas

100 bin tl mi :O

ByOnder
Üye
ByOnder

Araba sıkıcı test ne kadar iyi olabilirki ?

enescakiroglu
Üye

Kusura bakmayın ama birkaç eleştirim olacak ama bu test için değil. Performanslı sürüş kısımları her otomobilde olmayabilir çünkü her otomobil buna uygun değil ama uygun olduğunda bile performanslı sürüş kısmı çok fazla olmuyor bir de performanslı sürüş esnasında kamera açıları yanlış oluyor. Diyelim And abi ya da Sinan abi gazlıyor kamera And abinin ya da Sinan abinin yüzünü gösteriyor oradaki sürüş hissini yüzlerine bakarak nasıl alalım? Gazlarken iki açı önemli bana göre. Birincisi yolu gösteren bir kamera bir de kadranı gösteren kamera konulması gerekir, hatta tek kişi olduğu zaman ön yolcu koltuğu indirilerek arka cama yolu ve sürücüyü gösterecek şekilde… Read more »

enescakiroglu
Üye

Testler iki kişiyle daha güzel bence. Tek kişi olduğunda çok tatsız tuzsuz oluyor ve sıkıcı olabiliyor. Sinan abi ve And abi ise bu ikili testin nasıl geçtiğini anlamıyorum ve test bittiğinde komedi filminden çıkmış gibi yüzümde bir tebessüm bırakıyor Doğan abinin videolarda buna dahil. Bu ayar iyi ne çok geyik ne de sıkıcı bir test.