Ülkemizde gerek ticari gerekse binek olarak olukça popüler markalardan biri olan Dacia‘nın 5 modeli makyajlanarak Paris’de tanıtıldı. Duster, Sandero, Sandero Stepway, Logan ve Logan MCV olmak üzere 5 model makyajlı yüzüyle halen devam etmekte olan Paris Otomobil Fuarı‘nda tanıtılıyor. Marka, tüm modellerinde otomatik şanzıman kullanmaya başlayacağını duyurmuştu. Ancak ülkemizde bu haliyle ne zaman satışa sunulacağı tam olarak bilinmiyor.

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum "Dacia yeni yüzüyle Paris’de"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
enes525i
Üye
Arkadaş bir Dacia Sandero sahibi olarak şunu söylemek istiyorum: Almayın. Bizim gibi ikinci araç için olsa bile almayın. Gerçekten yakıt tüketimi canınızdan önemli değil. Güvenlik hissi denen bir şey yok arabada. Sağ kapıyı açtığımız esnada karşıdan maksimum 15 km/h ile gelen bisiklet çarpması sonucu kapı kapanamayacak hale geldi. Değişmek zorunda kaldı serviste. Allah korusun bir Range Rover çarpsa siz düşünün durumu. 2010 modelinde tek hava yastığı var, arka koltuklar kafalıksız, arka camlar elle açılıyor. Asıl bomba, ABS yok. Maksimum hızı 110. 0-100 değerini denemek için yola çıktık, 25km geçmişti uygun yolu bulamadık. O kadar düz bir alan gerekiyor ki. Aracı… Read more »
anl_akl
Üye

Şahsen bende kullandım ancak dediğiniz kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.Şahsen bozuk köy yollarında gaza gelip 80'e çıkmışlığım var gece vakti.Adamlar zaten satarken öyle güvenli sağlam gibi bir iddilarıda yok makul az yakan,zaten o arabaya binen kesimler öyle sürerkli basan insanlarda değil kısaca Türkiye şartlarında ayağımı yerden kessin yeter diyenler için normal bir araba kaldı ki Avrupa'da bile sevilen bir marka.

Eyup B.
Üye

Bildiğimiz Dacia 😀