Büyük bir heyecanla beklediğimiz motosiklet fuarları bu sene de kapıya dayandı! Her sene olduğu gibi başta Yamaha, Honda ve Ducati olmak üzere birçok motosiklet firması tarafından satışa sunulacak yeni modelleri heyecanla bekliyoruz. Fuarların tarihleri yaklaştıkça yeni çıkacak modeller hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Honda da bu sene iddialı olan motosiklet firmalarından biri.

1

Honda bu sene birçok yeni model tanıtmaya hazırlanıyor. Son gelen iki video da adeta bunu kanıtlar gibi. Aşağıda paylaştığım ilk videoda görünüşe göre 2017 model Honda CBR 1000 RR, 4 Ekim 2016 INTERMOT fuarında tanıtılacak. Videonun başında pistte giden ve sesinden 4 silindirli olduğu anlaşılan bir motosiklet görüntüsü yer almakta. Videonun sonuna gelindiğinde “Tam Kontrol” yazısının ardından pistte acımasızca kullanılmış bir lastik gözükmekte. Sonrasında ise “Her zamankinden daha keskin” yazısı ve Köln şehrinde gerçekleşecek olan INTERMOT fuarını işaret eden tarih belirmekte.

İkinci videoda ise değişik tarzdaki motosiklet sürücülerinden kesitler gösterilmekte. Belki bu video yeni bir modelin habercisi de olabilir. Sizi bilmem ama Honda amca bu videolarla beni heyecanlandırmayı başardı. Fakat fuarları beklemekten başka çaremiz yok.

https://www.youtube.com/watch?v=Df2FGtw6kdM&feature=youtu.be

https://youtu.be/du4VFrVVxMU

 

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir