Karşınızda Hyundai i30 2017

49
13494

Hyundai i30 ilk neslinden beri Avrupalı otomobil tutkunlarını gözüne kestirmiş olan bir model. 2012 yılında ikinci nesliyle piyasaya çıktığı zaman çok ses getirmiş ve C segmentinde özellikle ilk zamanlarda ilk üçe oynayan bir model olmuştu. Sunduğu zengin donanım ve çekici tasarımıyla adından sıkça söz ettirmişti.

Yeni nesil i30 da yine Avrupa’yı hedef olan bir tasarım olarak ortaya çıkmış görünüyor. Gün yüzüne çıkan ilk fotoğraflara otomobil camiasının ilk yorumu “daha oturaklı olmuş” şeklinde oldu. Evet, fotoğraf ve videolardan da görüldüğü üzere biraz daha oturaklılaşmış, teknoloji odaklı çözümler sunacak olan ve Avrupalı otomobil severlerin bakış açısını tamamiyle değiştirmeyi kafasına koymuş bir i30 gelecek gibi görünüyor.

Hyundai tarafından “herkes için bir otomobil” sloganıyla üretilen yeni nesil i30, otomobil tutkunlarının ihtiyaç ve ilgileri dikkate alınarak tasarlanan yepyeni bir bir model. Hyundai Motor Avrupa Pazarlama Başkan Yardımcısı Jochen Sengpiehl, “Her şeyi sunan, güncellenmiş donanımlar ve teknolojiyi bir arada bulunduran, eğlence ve bağlantı özellikleriyle keyifle sürülecek, kaliteyi sevenler için özel bir model tasarladık.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Yeni i30 çekici tasarımı, yüksek malzeme kalitesi, dinamik sürüş teknolojileri ve teknoloji harikası güvenlik özellikleriyle akıllı bir seçim olacak gibi görünüyor. 5 yıl sınırsız kilometre garantisi altına alınan i30’a markanın ne kadar güvendiği zaten ortada.

Peter Schreyer’ın kaleminden akan yeni i30, bambaşka tasarım çizgileriyle herkese hitap edebilecek bir araç olmuş gibi görünüyor. Elbette plazalarda yerini aldığı zaman pek çok kişi incelemeye gidecektir.

Başka bir haberimizde daha görüşmek üzere…

 

Kimler Neler Demiş?

49 Yorum "Karşınızda Hyundai i30 2017"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
BilginGokay
Ziyaretçi

Aynı Egea gibi duruyor.

gencfotografcl
Üye

Bu adamlar neden konsolun orta kısmında bulunması gereken tuşlu ekranları askı da bırakıyorlar güzel alüminyum bir çerçeve ile idrive benzeri bir kumanda şekli ile tasarlasalardı kim bunlara dava açacaktı (üretim maliyetleri göz önüne alınmadığında)

Eray234
Üye

Nedense önünü görünce aklıma direk lexus geldi.

desreto
Üye

infiniti mi desem lexus mu desem bende bilemedim 😀

ymbalan
Üye

C segmenti araçları genellikle gençler kullanır, gerek hatchback olmasından gerekse tasarım açısından fakat hyundai bu arabayı resmen evli ve 2-3 çocuklu bir aile arabası olarak yapmıs aracın kasası hatchback den cok station vagon gibi olmuş aracın multimedia sistemi 2009 dan kalmıs gibi rezalet bir şey araçta dinamik görünüm denen hiç birşey yok dogrusunu ifade etmek gerekirse hyundai den i20 den sonra o kadar umutluydum ki bütün umutlar yıkıldı.

fatihabali
Üye

stan demiş ki:

Ama telefonunu kablosuz olarak şarj edebiliyor olmak ne kadar önemli ki?Hepsini görüntüle…

Hoş bir detay sadece ve klas bir his yaratıyor. Ayrıca hangimiz araçlarda o beyaz kabloların görüntüsünden hoşnut?

wpDiscuz