Location Front Quarter Volvo S90 Mussel Blue

Türkiye otomotiv perakendeciliğinin lider şirketi Otokoç’un İstinye şubesi, Volvo’nun gelecek vizyonundaki en önemli adımını temsil eden yeni modeli Volvo S90’ı 21 – 23 Eylül tarihleri arasında showroom’unda sergiliyor.

Şık tasarımı sezgisel teknoloji ile birleştirerek mükemmel sürüş deneyimi yaratan Yeni Volvo S90, tüm otomobil severleri tanışmak üzere Otokoç İstinye şubesine bekliyor.

Volvo S90 Hakkında

En son güvenlik teknolojilerinden, bulut tabanlı uygulama ve hizmetlere kadar, birçok yeni teknolojiye sahip olan Volvo S90, İsveç markasının devam eden değişim sürecinin en önemli kanıtı olarak dikkati çekiyor.

Şık tasarımı sezgisel teknoloji ile birleştirerek mükemmel sürüş deneyimi yaratan Yeni Volvo S90 D5 AWD motoruyla yüksek randımanlı bir sürüş deneyimi sunuyor.

Standart olarak bulunan kılavuz yardım sistemi (Pilot Assist) sayesinde öndeki araç ile hem hız hem de mesafeyi otomatik olarak ayarlayan Volvo S90, dünyada ilk defa kullanılan algı sistemi sayesinde yoldaki yaya, bisiklet ve hayvanları tespit ederek sürücüyü uyarıyor ve gerektiğinde fren yaparak olası bir kazayı önlüyor.

Yeni nesil D5 AWD motor sayesinde daha az yakıt tüketerek daha az atık oluşumu sağlayan yeni Volvo S90’da ayrıca standart olarak adaptif hız sabitleyici, 360 derece kamera, aktif uzun far, park yardım pilotu ve şeritte koruma yardım desteği de yer alıyor.

Yeni Volvo S90’ın fiyaatı 291.540 ₺’den başlıyor.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Otokoç İstinye şubesi, Volvo S90’ı müşterileriyle buluşturuyor"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Ugur
Üye

Çok iyi araba ama maalesef hayal sadece 🙁