Otomobil tutkunları için internetten video izleme seçenekleri gitgide çeşitleniyor. OTOPARK.COM, Otomobil Dünyam, Carviser derken Türkçe otomobil testleri yayınlayan kanallar içinde en yenisi değil ama son zamanlarda en iyi çıkışı yapan: Benzin TV.

16 senedir otomobil gazeteciliği yapan ve hemen her dergide görev almış, çoğunun yayın yönetmenliğini yürütmüş olan Burak Ertem‘in 2013 yılında kurduğu Benzin TV, aslında dijital bir otomobil dergisi olan Benzin Magazin‘in bir yan kolu. Henüz 45 videosu ve 3100 abonesi bulunan kanal, son zamanlarda yayınladığı özellikle Skoda Kodiaq lansmanı ve Toyota Corolla testi gibi videolarıyla dikkat çekiyor:

Çekim kalitesiyle de öne çıkan Benzin TV‘nin kurgularınıysa tanıdık bir isim, Utku Demir yapıyor.

Burak Ertem ve Benzin TV‘ye yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Kimler Neler Demiş?

6 Yorum "YouTube’un yükselen yıldızı: Benzin TV"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
myasinkavak
Üye

Utku Demir bireysel olarak mi yapıyor yoksa Otopark.com prodüksiyon olarakmi yapiliyor bu durumdan otoparkin kazanci vardir insallah

yselimkaya
Üye

otomobil kültürünün gelişmesi için destek olmak güzel bir davranış

ergün
Üye

otopark.com takipçilerinin en sevdiği ikinci kanal olmaya aday bkz: bahadır reisle birlikte levorg testi https://www.youtube.com/watch?v=ycqLWCe11l0

İstanbullu
Üye

Ben acıkcası evde tv yayını izlemiyorum. Günümün prime time nı Otopark, otomobil dünyam, oto belgesel izleyerek geciriyorum. Tüm haftayı dolduracak kadar otopark produksiyonu olmadığına göre diğer yayınları izlemenin yada burda haber yapmanın ne sakıncası olabilirki. TV8 gibi Sabah akşam yayın akışı olan bir otopark olsaydı, Show tv reklamı yapmak yanlış olabilirdi. Haftada 2 test 1 vlog yapıyor Otopark. Eee geri kalan zman ne izleyecez. Dün Altın elbiseli adamın canlı yayınını, arkasından Bjorn Nylandın Nissasn Leaf road tribini izledim. Yabancı yayaınlara bile kaymışım prime time dolması için.

sdt
Üye

Prodüksiyon a reklamda dahil mi;)