İlki 15 yıl önce yayınlanan BMW‘nin kısa metrajlı film serisinin geri dönüş hazırlığında olduğunu daha önceki haberlerimizde sizlerle paylaşmıştıkClive Owen‘ın başrolünde oynadığı “The Escape”, uzun bir bekleyişin ardından nihayet izleyicilerle buluştu.

BMW Films‘in 2001 yılında başlattığı mini film serilerinin her birinde farklı bir BMW modeli yer aldı. Madonna, Gary Oldman, Don Cheadle, Mickey Rourke, F. Murray Abraham ve James Brown gibi yıldız isimlerin konuk olduğu filmleri John Frankenheimer, Guy Ritchie, Alejandro González Iñárritu, John Woo, Joe Carnahan ve Tony Scott gibi popüler yönetmenler çekti.

Yüksek hızlı internet bağlantıları yokken ve YouTube gibi video paylaşım siteleri bu kadar yaygınlaşmamışken dört yıl içinde 100 milyondan fazla kişinin izlediği 8 filmlik serinin son filminde bayrağı 2017 model BMW 5 serisi devralıyor. Türlü kovalamaca ve çatışmalardan geçen BMW 540i Amerika otoyollarını birbirine katıyor.

Yeni 540i’nin sürücülüğünü yapan serinin tecrübeli şoförü Clive Owen haricinde kısa filmin başrollerini Dakota Fanning, Jon Bernthal ve Vera Farmiga paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda Neill Blomkamp‘ın oturduğu The Escape‘in YouTube’da yayınlandığı ilk gününde 270 bin görüntülenme sayısını geçtiğini belirtelim.

 

Kimler Neler Demiş?

7 Yorum "BMW’nin yeni kısa filmi: The Escape"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
enes3634
Üye

Bu videodan sonra e39 M5 in filmini izledim suan sahibindende Blur song2 eşliğinde M5 fiyatlarına bakıyorum

İstanbullu
Üye

Bu filmde aktörlere fazla para verip parçalayacak arabalara daha az para ayırmışlar. Bu nendenle yeterinde Damage göremedik. Ben eskilerdeki kadar sevkli bulamadım. İnsan klonlama konusuda modası geçmiş bir mevzu.

And
Üye

ML63'le 540i çekimi. 4. fotoğraf çok manidar :))

ibougur
Üye

Güzel ama arabadan çok senaryo ortada. Bu arada motor sesinin yapay olduğu çok belli.

NeedForSpeed
Üye

Serinin geri kalanını da buraya atabilecek olan var mı? Ben sadece E39 M5 olanı bulabildim.

Burak
Üye

Serinin en iyisi, birde favorim Z4 olan oda çok başarılı