İlk Sürüş: Honda Civic Sedan

And ile Doğan bu kez Antalya'da, yeni Honda Civic Sedan lansmanında!

20
9695

Kimler Neler Demiş?

20 Yorum "İlk Sürüş: Honda Civic Sedan"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
wega123
Üye

Bu Honda hep geriden geliyo nedir bu cvt koy kardeşim zf9 mis gibi turbo motor var elinde hala lpg cart curt valla anlayamıyorum

sahmerdan
Üye

95 bin’e lpg li almalarındaki sebep 105 bin e dizel almakla aynı yani dizel motorlarda sırf yakıtta ekonomik olsun diye o fiyatlara alınıyor zaten neden şaşırtıcı buldunuz anlamadım, üstüne bunda bir de traktör sesi ve turbo lag den nispeten kurtulmuş oluyorsunuz fabrika çıkış lpgli olması da avantaj garanti ve uyumluluk açısından, o kadar da anlamsız değil bence. ha ben mazda varken almam orası ayrı:)

Gokhan Oker
Üye

Yeni Honda Civic mi yoksa mazda 3 sedanı mı daha çok beğendiniz? Ve tercih etmek için öncelikle otomatikte hangisini önerirsiniz? Teşekkür ederim..

Pulpa
Üye

honda hayat onda ama yaşlı arabası yaw, 1 tiesay a3 testi ne zaman gelecek doğan kabak, gelmiş geçmiş en az yakan motor deniyor performansa oranla ödül alacağı kesin gözüyle bakılıyor

ibougur
Üye

Tasarımı güzel iç mekan kalitesi eskiye oranla baya iyi kaportada iyi o teneke hissi yok ama motor aşırı tüketiyor fabrika verisi bile yüksek bu arada motorun sesi değişmiş bizimkiler daha güzel o değişen parçalar sebep vermiş olabilir.

wpDiscuz