Karşınızda yeni BMW 5 serisi

Şimdi Mercedes-Benz düşünsün

16
5185

Yeni BMW 5 serisi, sonunda ortaya çıktı.

Resmi tanıtımına saatler kala fotoğrafları sızdırılan yeni 5 serisi, otomobil tutkunlarının nabzını yükseltti.

7aj4bl

BMW’nin G30 kasa koduyla üreteceği yeni 5 serisi, tasarım anlamında hem içeride hem de dışarıda adeta evrim geçirdi. Selefi F10 kasa 5 serisine göre daha yumuşak hatlara sahip olan G30 kasa 5 serisi, ön tarafta yer verilen geniş hava girişleri, gündüz farları ve daha ince ön farları ile maskülen bir yapıya da kavuştu. Arka tasarımda ise yepyeni LED farlara ve daha sportif arka tampona sahip yeni 5 serisi, dış tasarımında abisi 7 serisiyle büyük benzerlikler taşıyor.

bmw-5-series-leak-rear

İç tasarımda ise benzerlik o kadar büyük ki yeni 5 serisini, 7 serisinden ayırt etmek çok zor. Kullanılan gösterge panelleri, LCD ekran, krom detaylar ve klima kontrol düğmeleri 7 serisinin birebir kopyası gibi görünüyor.

bmw-5-series-leaked-interior

Kısacası yeni 5 serisi, 7 serisine maddi gücü yetmeyen otomobil tutkunları için üretildi!

 

 

 

PAYLAŞ
Önceki İçerik4 Adımda Daha Çevreci Olun
Sonraki İçerikMercedes-Benz artık kablosuz şarj edilecek
1994'te doğdum. Atılım Üniversitesi İşletme (İngilizce) okumaktayım. Otomobil tutkum hayatımda her zaman büyük yeri olan AE101'in efsanevi mekanik tınısıyla başladı, E46 320i ve E39 540i ile bu tutku yerini aşka bıraktı. Bu aşk atmosferik Avensis 3 FL ile devam etmekte.

Kimler Neler Demiş?

16 Yorum "Karşınızda yeni BMW 5 serisi"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
dreamer
Üye

Şimdi buna 500 bin tl isterler …

Renard
Üye

ben de 1.6 motorun üretiminin durduğunu duydum. 1.5 ile gelir herhalde ama fiyatı düşük tutmazlar. F10 fiyatının üstüne 20000tl ekleyin derim

AlkanExclusive
Üye

520i gelsin millet kuyruğa girer de, bunun başlangıç fiyatı 20i olsa bile 200 – 220 TL olur.

TMRT
Üye

Araç her şeyiyle "olmuş". Çılgınlar gibi de satar. Boşuna çenemizi yormayalım bence. Olmuş işte. 🙂 Gerçi benim gibi bir çok kişi M5'i görmeden bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyordur.

FURKANCNKY
Üye

Ulan bu kasa 2010 da tanıtıldı adamlar bu kasaya o kadar güveniyor ki siluetini değiştirmediler.Aslında bu kasa makyaj kasası olarak sunulsaydı daha mantıklı olurdu

wpDiscuz