Matthew Kasırgası, karayı geçen haftanın başlarında vurdu ve otomobilseverler araçlarına zarar gelmeden saklayabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bazıları otomobilleri garajlarına koyarken bazıları ise depo kiralayarak tropik fırtınanın geçmesini bekliyor. Ama biri var ki, bu işi bir adım daha öteye taşımış.

Instagram’da jalilsup adını kullanan Randy, kasırga Florida kıyılarına yaklaşırken otomobili için en korunaklı yerin tam olarak kendi evi olduğuna karar vermiş. Burada evin garajından bahsetmiyoruz; Randy M3’ünü evinin kapısından içeri sokup girişe park etmiş.

#hurricanematthew #breakfast #afterthestorm

A post shared by Randy (@jalilsup) on

Randy, dışarıda kasırga tüm hızıyla sürerken otomobilini kullanamamış olsa da habersiz gelen yatılı misafiriyle güzel bir zaman geçirmiş, hatta kahvaltıyı bile beraber yapmışlar. Yaşadığı şehirde ortalık yatıştıktan sonra Jalilsup, E30’unu tekrar evinin önüne çıkarmış.

Kasırgadan etkilenen diğer bazı yerler ise bu E30 kadar şanslı değildi. Ünlü yarış pisti Daytona International Speedway’den yapılan açıklamada ışıklandırmalar, ses sistemleri, tabelalar, teller ve palmiye ağaçlarının zarar gördüğü belirtiliyor. Daytona hafif bir hasarla kurtulmuş gibi gözüküyor, çünkü sadece 12 mil uzaktaki New Smyrna Speedway pistinde bir tribünün tamamen çöktüğü de gelen haberler arasında.

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum "Kasırgadan korunmanın ilginç bir yolu"

avatar
   
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Akn_3462
Üye

Yeme de yanında yat 🙂

mustafaserhan
Üye

kasırgaya falan gerek yok. mümkün olsa bende yaparım.

maximaorhan
Üye

Ahahahah şu karşılıklı kahvaltı yaptığı fotoğraf süper 🙂 kapı da tam e30 m3 girecek genişlikteymiş resmen 😀

Samed M.
Üye

Aga çok iyi ya. Dışarıda yağmur yağarken ona sarılıp yatarsın ne güzel. 🙂

berkecan
Üye

Helal olsun kardeşime aynı durumda ben olsam bende yapardım