Merakla beklenen ‘Ride 2’ oyunu PC (Steam), Playstation 4 ve Xbox One olmak üzere 3 platformda bugün satışa çıktı.

İlk oyunla elde ettiği başarıyı kaybetmeden yoluna devam etmek isteyen yapımcı Milestone, 200’ün üzerinde motosiklet modeli ve sunduğu çok sayıda konfigürasyonla motosiklet hayranı olan veya olmayan herkesi serinin yeni oyununa çağırıyor.

Geliştirilmiş ses profilleri ve grafiklerin yanı sıra, eşsiz bir fizik motorunu da bünyesinde bulunduran oyun; çoklu ekran seçeneğiyle bir çok arkadaşı rekabet içerisine çekmeye çalışıyor.

Ride 2’yi lanse ederken oldukça gurur dolu hisler yaşadıklarını belirten Milestone Yapımcılık‘ın patronu Luisa Bixio, şirketleri için önemli bir basamağı daha aştıklarını belirtti.

Ayrıca serinin ilk oyununa kullanıcılar tarafından yapılan yorumların da dikkate alındığını belirten Bixio, oyunu daha keyifli bir hale getirmesi beklenen DLC paketlerinin de yolda olduğunu belirtti. İlk adımda bir kaç tane DLC paketinin ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulacağını da sözlerine ekleyen Bixio, oyunun asıl amacının hardcore ve acemi oyuncuları bağdaştırmak olduğunun altını çizerek açıklamasına son verdi.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ormanci Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Ormanci
Üye
Ormanci

İlki de böyle lanse edilmişti ama simülasyonla falan ilgisi yoktu, güzel özellikler barındırmasına rağmen aşırı arcade bi oyundu. Bu da böyleyse çöp…