Renault Talisman “2017 Business Car” seçildi

TALISMAN, eşsiz sürüş özellikleri, dinamik, çevik ve sıra dışı sürüş konforu.

2

Renault Talisman “2017 Yılı Business Car” seçildi. Danimarka’da düzenlenen organizasyonda aynı segmentte 10 farklı markanın modelinin yer aldığı mücadelede jüri üyeleri iki gün boyunca otomobilleri değerlendirdi ve Renault Talisman bu ödüle layık görüldü.

Jüri, Business Denmark (meslekleri gereği yılda 30-80.000 km yol kat eden satış temsilcilerini istihdam eden bir federasyon) üyelerinden oluşuyor. Jüride aynı zamanda iki otomotiv gazetecisi, jüri danışmanı ve otomobillerin ergonomik özeliklerini değerlendirmesi amacıyla bir fizyoterapist yer alıyor.

Seçilen otomobilin Talisman olduğu jüri başkanı tarafından sebepleriyle birlikte açıklandı. Danimarka’da ilk kez bir Fransız otomobili “Business Car” ödülüne layık görülmüş oldu.

Renault’nun yepyeni D sedan modeli Talisman göz alıcı tasarımının yanı sıra eşsiz sürüş deneyimine katkıda bulunan segmentinde benzersiz inovatif özellikleri ile öne çıkıyor.

Sürücünün ruh haline uyum sağlayan Multi-Sense teknolojisi sayesinde eşsiz sürüş keyfi.. TALISMAN, eşsiz sürüş özellikleri, dinamik, çevik ve sıra dışı sürüş konforu yaşatan 4Control® dört tekerlekten manevra sistemini elektronik süspansiyon ile bir araya getiren tek D-segment otomobil.

Renault Talisman testi için buraya tıklayabilirsiniz.

Sürüş keyfine katkıda bulunan dizel motorların yakıt tüketimi 3.6 litre/100 km, CO2 emisyon düzeyi ise 95g/km ile sınıfının en düşük değerleri

Konforlu, geniş kabin ve etkileyici çizgilerle birleşen 608dm3 (VDA) boyutundaki büyük bagaj

Cömert ön koltuklarda göz alıcı döşeme ve sınıfının en kapsamlı özellikleri bulunuyor (masaj, ısıtma, havalandırma)

Konfor arttıran teknolojiler: 8.7-inçlik ekranıyla dokunmatik ekranlı internet bağlantılı R-Link2; renkli Head Up Displayteknolojisi ve eller serbest park sistemi

2 YORUMLAR

  1. Bu otomobil gerçekten son yıllarda üretilen otomobil aşkı ile büyük bir sevda ile yapılan bir araç.Herşeyiyle komple mükemmel donanım motor teknoloji ve harika bir tasarıma sahip.Bize de tebrik etmek kalır. #TILSIM #TALİSMAN :)))

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın!
İsminizi giriniz