Mercedes makyajlı C-Serisi‘ni henüz birkaç ay önce test etmeye başladı. Buna rağmen casus fotoğrafçılar boş durmadı ve otomobilin küçük dokunuşlar yapılan iç mekanını görüntülemeyi başardı.

Aracın kokpit kısmında yapılan en büyük değişiklikler, Mercedes’in yeni 3 kollu direksiyon simidi ve gösterge panelindeki ekranın biraz daha genişlemesi olarak görülüyor. Bunlarla beraber multimedya ekranı da tamamen yenilenmiş ve tablet formundan çıkıp girintili bir şekle bürünmüş. Özellikle C ve E sınıfında yıllardır görmeye alıştığımız analog saat ise görünüşe göre yeni C-Serisi’nde yer almayacak.

Prototip modelin yalnızca ön tamponu kamuflajlı olduğu için dış tasarım ile ilgili konuşacak fazla bir detay yok. Ancak Alman marka tıpkı S-Serisi’nde olduğu gibi aracın test edilecek dış parçalarını teker teker deniyor olabilir, bu yüzden aracın nihai versiyonunun bu olduğu şuanlık muamma.

Yeni C-Serisi’nin güncellenecek motor gamında sürpriz olarak sıralı 6 silindirli bir motor yer alabilir. Bununla beraber Black Series adı altında daha güçlü bir AMG versiyonunun da tanıtılması olası görünüyor. Makyajlı C-Serisi sedan modelinin gelecek yılın ikinci yarısında veya 2018’in başında yollarda olması bekleniyor.

Görsel kaynakları: tr.motor1.com

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "2018 Mercedes C-Serisi yeniden görüntülendi"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Baha
Ziyaretçi

Arkadaşlar c 200 d almayı düşünüyorum kasa ne zaman değişir bilgisi olan var mı??