CC yerini Arteon’a bırakıyor

Coupe tasarım dilini koruyacak.

1
1346

VW, başarılı modeli CC’nin halefini açıkladı: “Arteon

“Art” (sanat) ve “Eon” (sonsuzluk) kelimelerinin birleşimiyle ortaya çıkan Arteon için oldukça hummalı bir çalışma ortaya koyan VW, CC’nin başarısını ileriye taşımakta kararlı görünüyor.

2015 Cenevre Otomobil Fuarı‘nda tanıtılan Sport Coupe Concept GTE‘ye benzerliğiyle dikkat çeken otomobilin VW’in yeni nesil bilgi eğlence sistemiyle donatılacağı konuşulurken, iç mekanı genel hatlarıyla güncel Passat ailesiyle aynı olacak.

2017 Mart ayında gerçekleştirilecek Cenevre Otomobil Fuarı‘nda tanıtılacak olan Arteon’u test etmeye devam eden VW, şimdilik açıklanmayan bazı teknolojik yeniliklerle donatacağı yeni otomobiliyle premium markaların arasından sıyrılarak fuarın gözde markalarından birisi olabilir.

Kaynak: motor1.com

PAYLAŞ
Önceki İçerikYeni Fiesta ST-Line kendini gösterdi
Sonraki İçerikO’nun kamerası var, çeker mi çeker
Burak Yavuz
1985 Ankara doğumluyum. Fırat Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum.Şuan bir hava yolu şirketinde uçak yapısal teknisyeni olarak çalışıyorum. 6-7 yaşımdan beri arabalarla iç içeyim. 1992 yılından bu yana biriktirdiğim, otomobil dergilerinden oluşan geniş bir koleksiyonum var. Videolarını ve haberlerini beğenerek takip ettiğim otopark.com ailesine :"Nasıl yardımcı olabilirim?" düşüncesiyle katıldım. Kimi zaman mutluluğumuza kimi zaman da hüznümüze ortak olan otomobillerin, A noktasından B noktasına gitmeye yarayan vasıtalar olmadığını gösteren OTOPARK.com ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "CC yerini Arteon’a bırakıyor"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
ozcengel
Üye

Yeni modelin adı artCHEAT olmalıydı !

wpDiscuz