Trakya Offroad Kulübü, (TRAKOFF) Çorlu Belediyesi tarafından tahsis edilen Şahbaz Mahallesi’ndeki parkurda 03-04 Aralık tarihlerinde düzenleyeceği Mahalli Trial Yarışı ile ilgili bir basın toplantısı düzenledi.

Basın toplantısına Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve Başkan Yardımcıları Erdoğan Demirci, Serhat Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt, Oktay Çolpan, Kemalettin Avcı, Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Güçlü, AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Kerim Atalay, Cumhuriyet Halk Partisi Çorlu İlçe Başkanı İsmail Akar, Şahbaz Mahallesi Muhtarı Recep Soydan, Çorlu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Abdullah Baş ile basın mensupları katıldı.

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan toplantıda kısa bir açıklama yaparak “Şahbaz Mahallesi’ne 700-800 metre uzaklıkta Çorlu Belediyesi ve TRAKOFF işbirliği ile 65 dönüm arazi üzerine bir yarış pisti yapılıyor. Şu anda çalışmalar devam ediyor ve bu yarış pistinden ayrıca bisiklet ve motosikletliler de yararlanacak” dedi.

TRAKOFF yetkilileri de kendilerine tahsis edilen yarış parkuru için Çorlu Belediyesi’ne teşekkür ederken 03-04 Aralık tarihinde yapılacak olan organizasyona 30 araç ve 60 sporcu katılımı beklendiğini ve ekiplerin ikişer araçlık takımlar halinde mücadele edeceklerini açıkladılar…

Kaynak: TOSFED

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir