Sinan KOÇ, İstanbul’da düzenlenen ilk sürüş etkinliğinde 1.5 litre VTEC Turbo motoru ve RS donanımıyla Türkiye pazarı için özel olarak Gebze’de üretilen yeni Honda Civic Sedan’ı kullandı!

Kimler Neler Demiş?

22 Yorum "2017 Honda Civic Sedan RS | İlk Sürüş"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Burak
Ziyaretçi

Sportif sedan için BMW’ye 2 kat para vermeye gerek kalmadı artık. 110 bine yepyeni kasa, 182 BG, kaliteli iç mekan, yüksek malzeme kalitesi, şık ve karizmatik tasarım. Honda da turboya geçti darısı Subaru ve Mazda’nın başına

Emre
Ziyaretçi

Sırf sorunsuzluğu, 2.el değeri, piyasası, marka imajı ve geniş iç mekanı için bile Honda tercih edilir. HONDA HAYAT ONDA..

Ergün Altunbayrak
Üye
Yıllarca Honda kullandıktan sonra aldığım alfa 147 bana otomobili yeniden tanımlamıştı. Ondan sonra önce Honda dan sonra da Japonlar dan soğudum. Aşırı hızlı tükenen sarf malzemeleri (balata vs) yol gürültüsü, uzun yolda yol tutuşu ve düz çizgide gidemiyor olması gibi yakışmayacak durumlar vardı 2008 de aldığım son Honda Civic imde. 2009 da satip Japonlar dan uzak durma kararı almıştım. Bu son civic açıkçası tasarım olarak ilgimi çekti fakat hala eksik donanımlarla geliyor. Kararan dikiz aynasinin c segmentinde gelmiyor olması artık ayip. Bırak 120 bin lira olsun fiyat ama bunu koymalisin Honda. Ayrıca yanlış mı anlatıldı yoksa ben mı yanlış anladım… Read more »
muzaffer
Ziyaretçi

honda civic in 2005 modelinde başkası yaramaz 2014 modelini aldım umduğumu bulamadım alanlarahayırlı olsun servisi sıkıntılı

erdincsenguldur
Üye

bir de, videonun sonundaki ekip güzel, eren tekini de severek takip ederim, arada birlikte bi şeyler yapın 🙂