2017 Hyundai i30 | İlk Sürüş

Yeni i30'un ilk sürüşü sizlerle!

81

Sinan, yeni Hyundai i30’u İzmir’de sizler için kullandı!

81
Kimler Neler Demiş?

avatar
75 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
26 Comment authors
ÖzkanSerkanEmreBülentBülent Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Özkan
Ziyaretçi
Özkan

Auris-i30-Ceed henüz bu piyasada çok yeni otomobiller. Bu modeller çıkalı toplasan 15 yıl oldu Golf-Focus-Megane-Astra yıllardır bu piyasada varolan modeller Auris-i30-Ceed’in bu piyasada kendini kanıtlayabilmesi için bir 20 yılı daha var. Auris-i30-Ceed’e göre Golf-Focus-Megane-Astra daha oturaklı ve albenili otomobiller Golf-Focus-Megane-Astra varken Auris-i30-Ceed’e bakmazdım

Serkan
Ziyaretçi
Serkan

Golf ün senelerdir kullandığı dümdüz tasarımına hayranlık besleyenlerin i30 un tasarımını eleştirmesini anlamakta güçlük çekiyorum. Evet önceki kasasından sonra yeni kasası yüksek beklentileri karşılamamış olabilir. Fakat şu tabularınızı ve alman seviciliğinizi bir kenara bırakıp Hyundai’nin kalite, performans ve donanım konularında birçok markayı geride bıraktığını görün artık ya da Golf, Seat’e binerek lüx araca bildiğinizi sanmaya devam edin..

Emre
Ziyaretçi
Emre

Hyundai’nin Turkiye’de i20 disinda araba satmak istemiyor anlaşılan
i10 olmus 60 bin TL
i30 ancak 100 bin’den alınır
Tucson zaten aldı başını gitti. Santa Fe zaten tutulmuyor
Accent’in de yenisi gelir fiyatı 100’e yaklaşır
Al sana tüketici dostu Hyundai

Bülent
Ziyaretçi
Bülent

Hyundai neden kasayı tamamen değiştirmiş anlayamadım. Güncel i30 tasarımıyla efsana bir hatchback zaten biraz daha geliştirip, modern çizgilere, iç mekanı daha güzel ve oturaklı hale getirselerdi iş tamamdı. Benim bu yeni kasadan pek ümidim yok zaten i30 satışları ortada yeni kasa satmaz gibime geliyor

Bülent
Ziyaretçi
Bülent

Eski i30 daha güzel, modern ve çağdaş tasarıma sahipti. Yeni i30 eski özgün karakterini kaybetmiş karma bir araç olmuş. i30 75 binden başlıyor 111 bin TL’ye kadar çıkıyor. Şahsen ben böyle bir araca o parayı vermem, giderim o paraya yeni Astra, Golf veya Leon alırım. Yeni i30’un satışlarda fiyat etiketi, tasarım ve malzeme kalitesiyle alt sıralarda kalacağını düşünüyorum. Bundan önceki kasa daha yakışıklıydı. Açıkçası ben beğenmedim keşke golf gibi kasa değiştireceklerine ciddi anlamda bir makyaja gidip iyileştirme yapsalardı.

Emre
Ziyaretçi
Emre

Bülent bey yanlışınız var yeni i30’un en dolu paketi 125 bin. Yeni i30 2.nesle göre mekanik, elektronik, ve dijital teknolojilerle geliştirilmiş fakat tasarım açısından Thomas Burkle’nin tasarım anlayışı yerine Peter Schreyer’in çizgileri seçilmiş. Yine de bizler tasarım olarak eleştirsek de Hyundai bu yeni tasarım anlayışıyla belkide şehirli, kariyer sahibi, genç kadınların da tercih listesinde olmayı istemiş olabilir. Sonuçta i30 global bir model ve Norveç’ten, Avustralya’ya, Brezilya’dan, Japonya’ya kadar her pazarda satılacak. Rakamlar gösteriyor ki bayanların araç sahibi olma oranı daha düşük. Bu da üreticiler için büyük bir pazar. 2.neslin kalbimizdeki yeri ise her zaman bambaşka olacak. Çünkü o gerçekten çok… Read more »