Yeni jenerasyonu beklenen Volkswagen Polo, hafif kamuflajıyla objektiflere yakalandı. Neredeyse kamuflajlarının tamamını çıkartan yeni Polo ile ilgili detaylar haberimizde!

Yeni Volkswagen Polo’da radikal değişimler var!

2018 Volkswagen Polo’nun dış tasarımı, selefine göre önemli yeniliklere uğramış. Ön far grubu, ızgara ve tamponun tamamen yenilendiği otomobilin bu açıdan Golf-Passat çizgisine yaklaştırıldığını söyleyebiliriz. Yan tarafında omuz çizgisinin yükseldiği gözlerden kaçmayan yeni Polo’nun arka stop grubu ve arka tamponu da yenilenmiş.

Aracın iç dizaynıyla ilgili bir bilgi bulunmuyor. Fakat aks mesafesinin uzamasıyla beraber iç mekanın bir miktar genişleyeceği ve daha yenilikçi bir tasarıma kavuşacağı ifade ediliyor.

Kaputun altında verimli motor seçenekleri bekleniyor

VAG’ın meşhur MQB A0 platformunda yükselecek Polo; yeni Ibiza ve Fabia ile kardeşliğini sürdürecek. B sınıfı otomobilin kaputunun altında ise 110 beygirlik 1.0 TSI, 150 beygirlik 1.5 TSI Evo ve 130 beygirlik Bluemotion olmak üzere 3 farklı motor seçeneği bulunacak. Uzun vadede ise GTI versiyona özel olarak 2.0 litre hacmindeki TSI motor eklenecek.

Haziran ayında üretimine başlanacak altıncı jenerasyon Volkswagen Polo’nun Eylül ayındaki Frankfurt Otomobil Fuarında tanıtılmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.

Kaynak: motor1.com

Kimler Neler Demiş?

11 Yorum "2018 Volkswagen Polo hafif kamuflajıyla görüntülendi!"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Burak
Ziyaretçi

Bunun neresi yeni Allah aşkına. Yeni araç olması için güncel kasadan farklı olması gerekir bu yeni kasaysa öncekinden pek bir farkı yok. Tek farkı aracın kasası büyümüş ve farlar makyajlanmış o kadar. Bu tipsiz aracın zaten neyine ki kamuflaj

Porsche
Üye

Önünde hala yanıltıcı kaplama ve kamuflajlar var ondan dolayı biraz garip ve çirkin görünüyor. Bakalım kamuflajsiz hali nasıl olacak.

ikaanbozkurt
Üye

Stop tasarımı ve arka ile yanlardaki çizgiler, bmw 1 serisini andırıyor. Ama önünde bi gariplik var. Daha güzel yapabilirlerdi…

Cenk
Üye

Benzinli motor seceneklerine bayildim..

Akn_3462
Üye

Gayet güzel duruyor. B segmenti gittikçe c segmentine dönüşüyor.