Motosiklete Başlamak ? Motovlog Tricity ? Motosiklet Trafiğe Çözüm mü ? Motosiklet Ekipman Seçimi ? gibi sorularınıza yanıt bulabileceğiniz, yer yer Motorcu Muhabbeti’ni de görebileceğiniz serimizin bu bölümünde Sinan İlk defa bir otomobil sever gözüyle motosiklet kullanıp, avantajlarını, dezavantajlarını, tehlikeli olup olmadığını ve İstanbul trafiğine alternatif olup olmayacağını, artı ve eksi yönleriyle değerlendiriyor. Serinin devamı için lütfen bu videoyu beğenmeyi, paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın!

Sinan’ın Ekipmanları

KASK

Suomy Halo Gladiator : https://goo.gl/p03Glj

MONT

Clover İnterceptor Turing Mont : https://goo.gl/WWhHSD

ELDİVEN

Clover KV-2 Deri Eldiven : https://goo.gl/4lUAAV

PANTOLON

Clover Jeans SYS-3 Kevlar Kot Pantolon : https://goo.gl/n58UdD

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "Sinan’la Motosiklete Başlamak | Trafiğe Çözüm ? | İlk Motovlog | Bölüm 4"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
cem
Üye

Hayırlı uğurlu olsun,Allah kaza bela vermesin, bundan sonra yine bir scooter gerekecektir. Şu an trafiği okumak adına doğru seçim tricity fakat vitesliden önce yine bir klasik scooter öneririm..

Bebebiskuvisi
Üye

Trafikte açık şekilde araç kullanmanın en büyük sıkıntısı yoğun egzoz dumanına maruz kalınması. Bu sebeple ara yollardan kullanmak daha iyi oluyor.
Motorsiklet az yakıyor ama saldığı karbonmonoksit, hidrokarbon gibi gazlar maalesef çevreye bir otomobilden daha fazla zarar veriyor.

wpDiscuz