200,000 ÖZEL | Drift nedir?

200,000 kez TEŞEKKÜRLER!

15

Gün geldi çattı ve Youtube’da 200.000 aboneye ulaştık! Aslında hak ettiğimiz abone sayısının çok aşağısında olduğumuzu düşünsem de zaten Youtube’da kaliteli içeriğin pek de izlenmediğini biliyoruz. Bu sebeple OTOPARK.com’un ulaştığı 200.000 abonenin benim gözümdeki niteliği 2 milyon.

Hem web sitemiz hem de Youtube kanalımız her zaman otomobil tutkunlarının buluşma noktası oldu ve böyle olmaya devam edecek. Yarışlara gideceğiz, üniversitelerde söyleşiler yapacağız, otomobilleri GERÇEKTEN test edeceğiz. Başlatmış olduğuz bu oluşumu mottomuz “sürücünün adresi“nin hakkını vererek devam ettireceğiz.

Kurumsal hayatı bırakıp OTOPARK.com projesine tam zamanlı olarak başlamak, hayatımda verdiğim en zor ama en iyi kararlardan bir tanesiydi. Zor günlerimiz oldu fakat benim gibi bu projeye inanan sizler sayesinde hepsinin üstesinden geldik. Bu süre zarfında bir de dünyanın tarifi en zor, en güzel duygusunu tattım; baba oldum! Yani artık OTOPARK.com ailesinde bir de Nehir bebeğimiz var 🙂

2017’yi değerlendirirsek, bir marka dışında tüm markalarla iletişimimiz güçlendi, OTOPARK.com markası herkes tarafından bilinen, kabul edilen ve ilgiyle takip edilen bir platform haline geldi; ben de bundan çok gurur duyuyorum. Bu oluşumu dişimizi tırnağımıza takarak, adım adım, sıfırdan bu günlere getirdik ve kalitemizi fark edip bizi takip eden tüm TAKİPÇİLERİMİZE sonsuz teşekkür ediyoruz.

Sokakta yürürken “senin sayende bu otomobili aldım” lafını duymak, işimizi doğru yaptığımızın kanıtıdır. OTOPARK.com sayesinde birçok genç motorsporları ile tanıştı. Bizzat benim İstanbulPark Pist Günleri‘ne yönlendirdiğim insanların sayısını, inanın unuttum.

Bizimle beraber OTOPARK.com projesine inanan ve bize güvenen sponsorlarımıza, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Burak Ertem’e , pist konusunda daima yardımcı olmaya çalışan Buğra Yıldırım ve İstanbulPark yönetimine, Buğra Akpınar’a , her zaman arayıp destek alabileceğimiz Abbas Çimen ile sadece bir telefonla yukarıda izleyeceğiniz videoyu mümkün kılan Aykut Şimşit’e ama EN önemlisi OTOPARK.com’a sonuna kadar inanan, bizi her şeye rağmen yalnız bırakmayan sevgili Ömer Öziskender, Can Tangüner, Volkan Hasköy, Kubilay Evis, Berkin Kayalar, Ata Aygen, Barış İnselel, Can Yıldız, Batuhan Karalar, Utku Demir, Aytek Akakça, Caner Öner, Muhip Tuna Meti, Aslı Şehirli, katkıda bulunan tüm editör arkadaşlarım, Kanada’dan bize içerek üreten Ali Eren Özcan, ağabeyim Murat Koç, annem, babam ve canım eşim Esra Koç’a SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Daha güzel projelerde, daha güzel videolarda görüşmek üzere…

Sizleri seviyorum, öpüyorum 😉

Sinan KOÇ

15
Kimler Neler Demiş?

avatar
13 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
sinan-cetinSailorozandnzberkecanbt Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
sinan-cetin
Üye
sinan-cetin

Sailor demiş ki:

Geldi onlar ohooo :)Hepsini görüntüle…

Ben bu mesajı yazalı yüzyıllar olmuştu yahu hatta berkine rica etmiştim sağolsun kaldırmıştı o zaman 😀

Sailor
Üye
Sailor

Geldi onlar ohooo 🙂

ozandnz
Üye
ozandnz

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık. Severek izlemeye devam ediyoruz. Kalitesini bozmadan, kendine has tarzı ile otopark.com büyük bir marka olma yolunda emin adımlarla yürüyor.
Ve bu işte Sinan Koç'un etkisi çok büyüktür.

berkecan
Üye
berkecan

Eline sağlık abim:rolleyes::) mükemmel ve bilgilendirici bir video olmuş çok şükür bu seviyelere geldik daha iyi yerlere geleceğimize eski ve sağlam bir takipçi olarak ben yürekten inanıyorum abi bi de senden isteğim bu tür videolar devam etsin senin teknikleri anlatıp uygulamalı videolar gelse mukemmel olur

bt
Üye
bt

Arkadaşlar devir zamanlarının arka planını takipçiler olarak %100 detayla bilmemiz mümkün olmadığı için bu konuda kimselerin ezbere yargılanmaması gerektiğini düşünüyorum. Ben sadece görünen kısımda bulunan, takipçilikten yükselip Yetkili Kişi olan ve amme hizmeti veren @alfhonso müdürümüzün de hakkının teslim edilmesi taraftarıyım. Sayesinde forumda uzun zamandır asayiş berkemal 🙂