Bu hafta Ali, 2014 model Nissan GT-R Black Edition ile ufak bir sürüş keyfi yaşadı. Heyecanı yüzünden belli olan Ali, deneyimlerini bizimle paylaştı. Ali aynı zamanda galerilerin arabaları nasıl aldığını, sattığını ve ticaretlerini nasıl ilerlettiklerini bizlere arabayı test ettiği galeriden Chris ile birlikte anlattı.
Galeri GT-R’ı Türkiye’ye gönderebileceğini söylemiş ancak vergilerini karşılamıyormuş, oradaki ince detayı da atlamayalım.

Sonraki maceralerında Ali’nin nereye gitmesini istersiniz? Yorum kısmında paylaşın!

 

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Ali Eren Kanada’da | Nissan GT-R Black Edition Satın Almak !? | VLOG #5"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Emre
Ziyaretçi
Nissan GT-R Ferrari, Lamborghini, Porsche markalardan çok daha çekici geliyor. GT-R’ın sürüş dinamikleri çok daha iyidir. Nisasn GT-R sınıfının en iyi otomobillerinden birisidir. GT-R gibi bir otomobilin değerini bilmek bence çok önemli. Nissan’ın her kesime hitap eden araçları var. GTR R35 çıktığı günden bu yana kendi rakibi olan Porsche turbo’yu defalarca tokatladı hem de kendisinin iki katı fiyatı satılmasına rağmen. şu an porsche ürün gamında bir tek GT2 GT-R ile başedebiliyor. o da zaten GT-R ile aynı sınıfta değil. Hatta şöyle bir rivayette var. Porsche daha iyi bir 911 yaratmak yerine sürekli Nissan GT-R karşısında neden tokatladığını anlamak için test… Read more »
wpDiscuz