Bu hafta Ali, 2014 model Nissan GT-R Black Edition ile ufak bir sürüş keyfi yaşadı. Heyecanı yüzünden belli olan Ali, deneyimlerini bizimle paylaştı. Ali aynı zamanda galerilerin arabaları nasıl aldığını, sattığını ve ticaretlerini nasıl ilerlettiklerini bizlere arabayı test ettiği galeriden Chris ile birlikte anlattı.
Galeri GT-R’ı Türkiye’ye gönderebileceğini söylemiş ancak vergilerini karşılamıyormuş, oradaki ince detayı da atlamayalım.

Sonraki maceralerında Ali’nin nereye gitmesini istersiniz? Yorum kısmında paylaşın!

 

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
BülentEmre Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Bülent
Ziyaretçi
Bülent

Bir zamanlar Nissan GT-R tokatcıydı artık tokatlanan taraf oldu. GTR tüm dünyaya rüştünü ispatlamış bir süper araba. Rakipleri birbir yenilenirken GTR rakiplerinin çok gerisinde kaldı. Nissan GT-R iri ve hantal görünümün altında değme spor otomobilleri utandıran bir performans değerine sahip. Yeni NSX “GT-R Killer” oldu bir zamanlar rakiplerine tokatlayan GT-R şimdi artık tokatlanan taraf oldu. Nissan GT-R’ı yenilemek için çok geç kaldı

Emre
Ziyaretçi
Emre

Nissan GT-R Ferrari, Lamborghini, Porsche markalardan çok daha çekici geliyor. GT-R’ın sürüş dinamikleri çok daha iyidir. Nisasn GT-R sınıfının en iyi otomobillerinden birisidir. GT-R gibi bir otomobilin değerini bilmek bence çok önemli. Nissan’ın her kesime hitap eden araçları var. GTR R35 çıktığı günden bu yana kendi rakibi olan Porsche turbo’yu defalarca tokatladı hem de kendisinin iki katı fiyatı satılmasına rağmen. şu an porsche ürün gamında bir tek GT2 GT-R ile başedebiliyor. o da zaten GT-R ile aynı sınıfta değil. Hatta şöyle bir rivayette var. Porsche daha iyi bir 911 yaratmak yerine sürekli Nissan GT-R karşısında neden tokatladığını anlamak için test… Read more »