• Motor: 1560 cc, 4 silindirli turboşarjlı dizel
  • Güç: 100 HP @ 3750 d/d
  • Tork: 254 Nm @ 1750 d/d
  • Şanzıman: 5-ileri manuel
  • 0-100 km/s: 11.9 sn
  • Son hız: 180 km/s
  • Test tüketimi: Ortalama 5,4 litre/100 km
  • Ağırlık: 1090 kg

+ Bagaj hacmi
+ Multimedya sistemi
+ Yakıt tüketimi

Malzeme kalitesi
Sürüş pozisyonu
Fiyat

15
Kimler Neler Demiş?

avatar
12
3
0
 
12
BerkTlgilker27Mehmet1964Onemanband
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Berk
Ziyaretçi
Berk

Arabayı harika gömmüşsünzü ancak maliyet kelimesini ağzınızdan düşürmeden sürekli gömmeniz çok saçma geliyor. Aynı aracı ben de kullanıyorum alırken ne aldığımın da farkındaydım ve beklentilerim aldığım şeyin limitleri dahilindeydi. Keyifle kullanıyorum bir çok arabam oldu ama atikliğinden en memnun kaldığım arabalardan biri yol tutuşu konusunda yorum yapan arkadaşlar araba kullanmayı bilmiyor diye düşünüyorum arabanın yol tutuşu insancıl hızlarda gayet makul, frenler oldukça iyi hatta şaşırtıcı derecede iyi. Evet iç mekan biraz demode eksikleri çok fazla bu paraya bu kadar oluyor. Beklentileriniz audi seviyesindeyken bu araçları incelemeyin lütfen kendi segmentindeki araçlar arasında tercih edilebilecek bir araç. Değerlendirme kıstaslarınızı gözden geçirmenizi rica… Read more »

Tlg
Üye
Tlg

Gidip 2.elde tertemiz bi symbol bulabilirsiniz yarı fiyatina ha güvenlik ikisinde de yok ama bana 1.5 dci 90 ps symbol namı değer sümbül daha seri gibi geliyo 🙂

Mehmet1964
Ziyaretçi
Mehmet1964

OTOPARK a olan sonsuz inancım ile söylüyorum otomobil ile bizim kadar ilgisi olmayan LOG vb sitelerde bile daha fazla haber var. Mesela GM 5k $ a 150 km menzil sunan bakar misali bir elektrikli otomobil üretecek yada Alcraft adlı firma var vs. Artık şu platform otomobil açısından bizleri tatmin eden çoğu habere ulasabildigimiz bir hal alsın. Editörler yada haber yazarları haber yazmak zorunda değil evet bunu kabul ediyorum ama Motor trend Car and driver vs takip eden oradaki haberleri inceleyip olaydan haberdar olup kendi haberini yazacak bir kitlemiz de mi yok. Yada sinan ne kadar kazanıyor site bilmiyorum da eğer… Read more »

ilker27
Üye
ilker27

Aynen katılıyorum

Onemanband
Üye
Onemanband

Torbacı arabası diyorum ben bunlara. Neden bilmiyorum. Gözümün önüne hep içinde 4 tane sap ve ellerinde cigaralarla beliriyor.

douglasadams
Üye
douglasadams

Ya şu hafif arabalara böyle torklar vermesinler canımızı tehlikeye atan 34 plaka şirket arabalarından gına geldi ya.
1-Doblolar
2-clio-301 vs vs şirket arabaları yetti ya