Nissan Qashqai 2017 | İLK SÜRÜŞ

10
2721

Yeni Nissan Qashqai’yi Muhip sizler için deneyimledi. Bu sınıfın yaratıcı ve günümüze kadar lideri olan Qashqai, bu başarısını devam ettirebilecek mi? Düşüncelerinizi aşağı yorum olarak yazın lütfen ve videomuzu paylaşmayı unutmayın!

İyi seyirler!

Kimler Neler Demiş?

10 Yorum "Nissan Qashqai 2017 | İLK SÜRÜŞ"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
mcanerg
Üye

Türkiyenin komşudan görüp alan bilinçsiz tüketicileri tarafından overrated bir araç daha

furkang
Üye

Tek bilinçli tüketici sensin.Tek aklı çalışanda sensin.Hız sabitleyicisi olmayan bmw alıp binen bilinçli olur.Ya da 140binlik passatta polo ekranı kullanan bluetoothu olmayan aracın firması bilinçli kişilere hitap eder.Ama ben aynı paraya çarpışma önleyiciden 360bölge kameraya kadar herşeye sahip olurum ama bilinçsiz olurum

entigin
Üye

Youtube’da ilk kez bir Otopark videosunu “eksiledim”. And’ın üstüne araba test edici daha gelmedi ama Sinan varken lütfen başkası test yapmasın.

Bülent
Ziyaretçi

Nissan Qashqai tasarım olarak hiçbir şey getirmemiştir. Makyajlı kasa ile birlikte geri görüş kamerası, trafik ışığı tanıma vb. gibi sistemler gelmiş. İlk tasarımlara bakıldığında LED farlar uzatılmış görünüyordu. Gelen araçlarda LED far tasarımı eski kasa ile aynı kalmış

Emre
Ziyaretçi

Nissan Qashqai çağının çok gerisinde kalmıştır. Şu anda bu sınıfın en iyi bence tarafsız Peugeot 3008’dir. 3008 malzeme kalitesi, işçilik, iç mekan ve teknoloji olarak Qashqai’nin çok ilerisindedir. Nissan Qashqai ile Peugeot 3008 arasındaki en büyük farkı direksiyon koltuğuna oturduğunuz anda çok iyi anlıyorsunuz Qashqai’ye bindiğinizde insan kendini canlı cenaze aracında zannediyor Peugeot 3008’e bindiğinizde ise kendinizi çok güvende hissediyorsunuz. İki aracı da test edin aradaki farkı kendiniz görün!

yasnkk
Üye

yorumuna kesinlikle katılıyorum hocam ama 3008 de fiyat olarak cok yuksek bence 3008 in active 157 bin qashqainin teknasına denk geliyor yaklaşık olarak ama qq 124 bin aradaki fark çok fazla.

Serhan
Üye

uzun süredir siteyi takip eden biri olarak bunu demem gerekiyor:
özensiz bir inceleme olmuş. 1 dakika dayanabildim.
Kamera açısı, zor duyulan ve isteksiz ses..
umarım test videosu bu site ile yeni tanışacak kişiler de düşünülerek yapılır.

wpDiscuz