Nissan Qashqai 2017 | İLK SÜRÜŞ

11

Yeni Nissan Qashqai’yi Muhip sizler için deneyimledi. Bu sınıfın yaratıcı ve günümüze kadar lideri olan Qashqai, bu başarısını devam ettirebilecek mi? Düşüncelerinizi aşağı yorum olarak yazın lütfen ve videomuzu paylaşmayı unutmayın!

İyi seyirler!

11
Kimler Neler Demiş?

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Muratfurkangmcanergyasnkkentigin Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Murat
Ziyaretçi
Murat

Testi zorla mı yaptırdılar acaba, And nerede gayet başarılıydı testlerde, dinamik ve detaycı bir tarzı vardı. Bide Avrupa’da segmentinde 2014’ten beri en çok satan araç Türkiye’de nasıl yutturuluyor, sanki araç alanlar hiç anlamıyor otomobilden?

mcanerg
Üye
mcanerg

Türkiyenin komşudan görüp alan bilinçsiz tüketicileri tarafından overrated bir araç daha

furkang
Üye
furkang

Tek bilinçli tüketici sensin.Tek aklı çalışanda sensin.Hız sabitleyicisi olmayan bmw alıp binen bilinçli olur.Ya da 140binlik passatta polo ekranı kullanan bluetoothu olmayan aracın firması bilinçli kişilere hitap eder.Ama ben aynı paraya çarpışma önleyiciden 360bölge kameraya kadar herşeye sahip olurum ama bilinçsiz olurum

entigin
Üye
entigin

Youtube’da ilk kez bir Otopark videosunu “eksiledim”. And’ın üstüne araba test edici daha gelmedi ama Sinan varken lütfen başkası test yapmasın.

Bülent
Ziyaretçi
Bülent

Nissan Qashqai tasarım olarak hiçbir şey getirmemiştir. Makyajlı kasa ile birlikte geri görüş kamerası, trafik ışığı tanıma vb. gibi sistemler gelmiş. İlk tasarımlara bakıldığında LED farlar uzatılmış görünüyordu. Gelen araçlarda LED far tasarımı eski kasa ile aynı kalmış

Emre
Ziyaretçi
Emre

Nissan Qashqai çağının çok gerisinde kalmıştır. Şu anda bu sınıfın en iyi bence tarafsız Peugeot 3008’dir. 3008 malzeme kalitesi, işçilik, iç mekan ve teknoloji olarak Qashqai’nin çok ilerisindedir. Nissan Qashqai ile Peugeot 3008 arasındaki en büyük farkı direksiyon koltuğuna oturduğunuz anda çok iyi anlıyorsunuz Qashqai’ye bindiğinizde insan kendini canlı cenaze aracında zannediyor Peugeot 3008’e bindiğinizde ise kendinizi çok güvende hissediyorsunuz. İki aracı da test edin aradaki farkı kendiniz görün!

yasnkk
Üye
yasnkk

yorumuna kesinlikle katılıyorum hocam ama 3008 de fiyat olarak cok yuksek bence 3008 in active 157 bin qashqainin teknasına denk geliyor yaklaşık olarak ama qq 124 bin aradaki fark çok fazla.