Sinan, yeni Opel Grandland X’in Almanya’da düzenlenen ilk sürüş etkinliğine katıldı.

Videodaki gösterdiğimiz, limitli sayıda olan konsept çizimi kazanmak için kanalımıza abone olup videonun altına yorum yaparak çekilişe katılabilirsiniz!

Kimler Neler Demiş?

25 Yorum "Opel Grandland X | İlk Sürüş"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
turkcer
Üye

Kesinlikle süper bir araç.. Özellikle tasarım ve yalıtım açısından, iç genişlik ve bagaj kapasitesi de oldukça yeterli…Boşverin şu yalıtmı olmayan gürültülü araçları…Deneyin..

Ozan
Ziyaretçi

Opel neden kendi 136 hp lik cdti motoru yerine 120 hp lik psa nın dizelini kullandı acaba? Eminim ki 136 hp lik cdti çok daha tatlı giderdi bu arabada.

Burak
Ziyaretçi

Grandland X sınıfındaki en iyi tasarıma sahip. Opel de Peugeot da yeni modelleriyle ülkemizde marka imajını çok geliştirdi ve ileri noktalara taşımayı başardı. Grandland X’i inceledim gerçekten çok kaliteli bir otomobil malzeme kalitesi ve işçilik üst seviyede Opel’in de Peugeot’nun da kendisini ülkemiz piyasasında geliştirmesi lazım. Onun dışında her iki markada doğru yolda başarıyla ilerliyolar yıllardır süre gelen kötü marka imajını Opel de Peugeot da iyiden iyiye düzeltiyor

Mehmet1964
Ziyaretçi

Zaten şu fiyatlara otomobil alabilen kaç kişi var ki. Konuşuyoruz sadece konuşuyoruz 2010 yılında 40k olan Mondeo 160k olmuş var mı ötesi

Iskender™
Üye

Beyaban.

wpDiscuz