Amerika merkezli niş otomobil markası Rezvani, yeni arazi modeli Tank‘ı duyurdu. Alışılagelmiş rakiplerinin çok ötesinde özellikler sunan Rezvani Tank ile ilgili detaylar haberimizde!

Adı gibi araba: Rezvani Tank!

Tasarımıyla uzun süredir piyasada olmayan Hummer‘ı anımsatan Tank, askeri araçlardan esinlenerek dizayn edilmiş. Önü ve arkası merdiven şeklinde dizayn edilen otomobilin yırtıcı tasarımını 37 inç lastikler ve yükseltilmiş amortisörler tamamlıyor. Böylece model her türlü arazi şartına karşı tam performans gösterebiliyor.

Rezvani yeni modelinin altyapısı konusunda da özel ortaklar ile çalışmış. Dynatrac üretimi aks kullanan otomobil, 4 tekerden çekiş özelliğini güçlü bir şekilde yansıtıyor. Rezvani Tank’ın iç mekanında ise lüks ve konfordan kaçınılmamış. Üzerinde Rezvani logosunun bulunduğu gerçek deri koltuklar, head-up display ekranı ve 7.9 inçlik multimedya ekranı aracın güzel detayları arasında bulunuyor.

Kaputunun altında tam bir canavar yatıyor!

Rezvani Tank’ın kaputunun altında deyim yerindeyse tam bir canavar yatıyor. Aracın SRT üretimi 6.4 litre hacmindeki V8 motoru 507 beygir güç ve 583 Nm tork gibi ciddi değerler üretiyor.

Aracın opsiyon paketleri ise bir hayli dolu gözüküyor. Off-Road ve Thermal adlı iki pakete sahip olan Rezvani Tank’ın Off-Road paketinde kilitli süspansiyonlar ile ProRock 44/60 ve XD60/80 aks gibi özellikler alınabiliyor. Thermal paketinde ise kevlar balistik zırh, kurşun geçirmez camlar, run flat lastikler gibi üst düzey donanımlar bulunuyor. Bu yılın sonunda ilk teslimatlarının başlanacağı Tank’ın başlangıç fiyatı 178.500 dolar olarak belirlenmiş.

14
Kimler Neler Demiş?

avatar
9
5
1
 
10
Metehanbugra0180byilmazÖmermt-akina
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
byilmaz
Üye
byilmaz

Tipik Amerikan saçmalıkları vol.35546
Öyle bir anlatmışlar ki sanki eşsiz özelliklerle donatılmış
TR'de 5 yaşındaki zırhlı Mercedes'te de aynı özellikler var
Alpha Armouring gibi zırh yapan prof. firmalar varken bunu anca Dan Bilzerian gibi gösteriş budalası adamlara satarlar

Ömer
Ziyaretçi
Ömer

bu araba ise kapını önündeki ne

mt-akina
Üye
mt-akina

Ülke yöneticileri, mafya babaları, klüp başkanları, uyuşturucu satıcıları, futbolcu eşleri, futbolcular, film yıldızı ve son olarak müteahhitler bu habere bayıldı…:D:p:D(Art niyet yoktur, eğlenmeye herkesin ihtiyacı vardır:p:cool: )

Iskender™
Üye
Iskender™

Cenk demiş ki:

Ülkemizin yeni yerli üretim zırhlı aracı Rezvani bile diyebilirler. Atom bombasını durduran tank ürettiğimize inananlar buna daha kolay inanır.Hepsini görüntüle…

Keşke yapabilsek ama işte durum ortada. Yerli üretimi bu kadar önemsemiş olsalardı, samanı bile ithal etmezdik 😀

Cenk
Üye
Cenk

Iskender™ demiş ki:

1-2 ay sonra…

A haber: TSK "Başkomutan", "Genel Kurmay Bşknı" ve diğer önemli pozisyonda olanlar için Rezvani Tank'ından 50 adet sipariş etti…
sebep: itibarda tasarruf olmaz…Hepsini görüntüle…

Ülkemizin yeni yerli üretim zırhlı aracı Rezvani bile diyebilirler. Atom bombasını durduran tank ürettiğimize inananlar buna daha kolay inanır.

MEHMET1964
Ziyaretçi
MEHMET1964

Yerli üretim demeye gerek yok siz rahat olun onun için BMC harıl harıl çalışıyor. Kirpi var Hızır var Kobra var müsterih olunuz.

bugra0180
Ziyaretçi
bugra0180

haklısınız mehmet bey kaporta rusyadan motor abd şanzıman ingiliz alman süperüstü araçlarımız torpilin üstünden geçse içindeki tüm askerler şehit oluyor zihniyetinize hayran kaldım 10 numara 5 yıldız 🙂

Metehan
Ziyaretçi
Metehan

Birisi bmc nin ingiliz patentli oldugunu anlatsin arkadasa

Metehan
Ziyaretçi
Metehan

Şirketin açılımı ise “British Motor Company” şeklinedir.