Ticari araçlar kategorisinin başarılı temsilcisi Mercedes-Benz Sprinter, önümüzdeki yıl yeni yüzüyle karşımıza çıkacak. Tanıtım zamanına kadar küçük tüyolar vermeye devam eden marka, minibüsün iç mekanı ile ilgili görüntüler paylaştı.

Yeni Mercedes-Benz Sprinter: Daha modern, daha teknolojik.

Mercedes’in paylaştığı görseller, yeni Sprinter’ın oldukça modern bir iç mekana sahip olacağını ortaya koyuyor. Yeni 3 kollu direksiyon simidi oldukça sportif görünürken, aracı ticari olmaktan bir parça uzaklaştırıyor. Analog gösterge yerini korurken, göstergenin ortasını kaplayan büyük TFT ekran da dikkat çekiyor.

Orta konsola geldiğimizde havalandırma kanalları ve bilgi-eğlence sisteminin yer aldığı bağımsız bir alan göze çarpıyor. Bu alanın altında ise klima kontrolleri ve USB bağlantı noktaları yer alıyor. Bir ticari aracın olmazsa olmazı geniş saklama gözlerini de yeni Sprinter’ın pek çok yerinde görüyoruz.

Yeni Mercedes-Benz Sprinter, kamuflajlı olarak pek çok kez görüntülenmesine rağmen hala önemli bir bilgi sızdırmadı. Tahminlere göre geniş bir ızgara ve keskin hatlara sahip farlar, yeni Sprinter’ın tasarım temellerini oluşturacak. Şubat 2018’de tanıtılacak aracın ilkbahar aylarında satışa sunulması bekleniyor.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
mustafacanMehmet1964 Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
mustafacan
Üye
mustafacan

Umarım dolmuş yapıp içine power gibi sticker yapıştırmazlar

Mehmet1964
Ziyaretçi
Mehmet1964

İlginç