Kia Niro Hibrit | TEST

6
  • Motor: 1580 cc, 4 silindirli, atmosferik benzinli / Manyetik tip elektrikli motor
  • Güç: Benzinli 105 HP, elektrikli 43.5 HP, kombine 141 HP @ 5700 d/d
  • Tork: Benzinli 147 Nm, elektrikli 170 Nm, kombine 265 Nm @ 1000-2400 d/d
  • Şanzıman: 6-ileri çift kavramalı DCT
  • 0-100 km/s: 11,5 sn
  • Son hız: 160 km/s
  • Test tüketimi: Ortalama 5 lt/100 km

+ Şehir içi yakıt tüketimi
+ Kullanışlı iç mekan
+ Sürüş
+ Şanzıman

–  İzolasyon
–  Konfor
–  Fiyat

NOT: Sinan’ın iç mekan anlatımını yaptığı görüntülerde teknik bir problem yaşadığımız için malesef videoya ekleyemedik.

Kimler Neler Demiş?

6 Yorum "Kia Niro Hibrit | TEST"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Özkan
Ziyaretçi

Hyundai ve Kia’nın hibrid ve tam elektrikli araçlarını, uygun fiyattan ülkemize çıkarma yapması,biz tüketiciler için devrim olur. Kia Niro ağabeyi Hyundai ioniq’le ortak parçalar kullanıyor. Hyundai ioniq’e bazı ülkelerde 10 yıl, bazı ülkelerde ise ömür boyu pil garantisi sunuyor. Kia Niro tasarımıyla SUV’ları hatırlatsada aslında C segmenti bir otomobil. Hyundai ioniq tasarımı, kalitesi ve teknolojisiyle Kia Niro’nun çok ilerisinde. Hangi Kia modeli tutuldu ki Niro tutacak!

Emre
Ziyaretçi

Kia Niro’nun farları bana 2008-09 Fiesta’lar ve hatları da Honda Jazz’ları çağrıştırıyor. Koreli kardeşlerimiz tam elektrikli araçlarını Türkiye’ye getirseler bizler için büyük bir devrim yapmış olurlar. Kia her zaman Hyundai’ye göre daha kaliteli malzeme ve işçilik sahip olmuştur farklı fabrikalarda üretiliyorlar zaten o yüzden Kia bence hep bir adım önde. Ancak Kia ülkemizde tutulmayan bir marka Niro SUV’ları çağrıştırsada C segmenti bir otomobil

aykutdikici
Üye

elalemin korelisi yapıyo biz bakıyoz

Burak
Ziyaretçi

Korenin yükselen değeri Hyundai/Kia. Kia’nın en çok merakettiğim modeliydi. Kia’nın Türkiye’deki marka imajını güçlendirecek bir model kuzeni Hyundai ioniq’le ortak parçalar kullanıyor. Hyundai/Kia’nın son 20 yıldaki başarısına herkes saygı duymalı diye düşünüyorum Hyundai/Kia’nın başarısına laf uzatan nankördür. 10 yıl sonrada Hyundai/Kia’yı kimse tutamayacak bunu not alın. Hyundai/Kia grubu 10 yıl sonra Toyota gibi olacak bu konuda sağlam olarak ilerliyorlar. Hyundai/Kia grubunu çekemeyen anten taksın olmadı türksat anteni taksın..

karyel
Üye

Video yok mu? ben mi açamıyorum?