Mercedes-AMG GT C Roadster & Mercedes-AMG GT Roadster Fahrveranstaltung Phoenix 2017; Mercedes-AMG GT C Roadster: AMG solarbeam; Leder Exclusiv Nappa / Microfaser DINAMICA schwarz / graue Ziernähte; Mercedes-AMG GT Roadster: brillantblau metalic; Leder Exclusiv Nappa STYLE macchiatobeige/schwarz;Kraftstoffverbrauch kombiniert: 11,4 – 9,4 l/100 km; CO2-Emissionen kombiniert: 259 - 219 g/km*Mercedes-AMG GT C Roadster & Mercedes-AMG GT Roadster Press Test Drive Phoenix 2017; Mercedes-AMG GT C Roadster: AMG solarbeam; Exclusive Nappa leather / DINAMICA microfibre black / grey topstiching; Mercedes-AMG GT Roadster: brilliant blue metallic; STYLE Exclusive nappa leather macchiato beige/black;Fuel consumption combined: 11.4 – 9.4 l/100 km; Combined CO2 emissions: 259 - 219 g/km*

Mercedes, AMG GT modeline makyajla birlikte fazladan birkaç beygir eklemeyi planlıyor. Alman üretici makyaj operasyonuyla çok radikal değişiklikler yapmayacak; otomobil zaten GT R ve GT C modellerinin tanıtılmasıyla birlikte bir miktar değişmişti.

Makyajlı AMG GT R da daha güçlü olabilir

GT’nin baz versiyonu yine 4.0 litrelik V8 motorla gelecek ancak makyajla birlikte 500 HP’ye yakın bir güce sahip olacak. GT S ve GT C modellerinin de güçleri şimdiki 515 ve 549 beygirden daha fazla olacak. Autocar‘ın haberine göre, GT R modelinin de 577 HP’den daha güçlü olma ihtimali var. Ancak bu diğer modellere kıyasla daha büyük modifikasyonlarla elde edilebilecek bir değer.

Affalterbach’tan hibrit haberi

Makyajlı AMG GT’nin, AMG’nin uzun zamandır beklenen dört kapılı GT modeliyle aşağı yukarı aynı vakitlerde tanıtılması bekleniyor. Ayrıca Affalterbach’ın ilk hibrit otomobili de yakın zamanda kendini gösterecek.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bana bildir