Hyundai Tucson oldukça güçlü rakiplere sahip. Büyüyen SUV segmentinde her geçen gün işler daha da kızışıyor ve şartlar çetinleşiyor. Bu da Hyundai‘ın ayakta kalabilmesi için otomobillerini sürekli olarak güncel tutması gerektiği anlamına geliyor. Tabii ki de Hyundai üstüne düşeni yapıyor, makyajlı Tucson yolda.

Görünüşe bakılırsa Koreli marka Tucson’u baştan aşağı revize etmiş. Yeni ön ve arka tamponlar, güncellenmiş ızgaralar, yeni farlar ve son olarak yeniden tasarlanmış kaput ve bagaj kapağı göze çarpıyor.

Piyasaya iyi hazırlanmalı

Yıl sonu veya önümüzdeki yılın başında satışlarının başlaması beklenen makyajlı Tucson’da yeni nesil motorlar, güvenlik ekipmanları ve bilgi eğlence sisteminin olması bekleniyor. Eğer beklentileri karşılamazsa, bu çetin piyasada işi hiç kolay olmayacak.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
HamitBurak Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Burak
Ziyaretçi
Burak

Hyundai Tucson şu an zaten bu segmentin alınabilecek en iyi SUV’u. Hyundai işleri yolunda giden takır takır satan bir modeli nede güncellemeye gider ki gidilecekse Hyundai Tucson’un sadece iç mekanını makyajlamalı diye düşünüyorum. Hyundai Tucson sırf tasarımıyla çoğu rakibi cebinden çıkartmaya yetiypr

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

katılıyorum.i30u rezil ettikleri gibi bunu da mahvedecekler.