Petrol İşverenleri Sendikası, benzine ve motorine yapılan zamları resmi internet sayfasından yayımlamama kararı aldı.

Buna göre yurttaşlar yapılan zamları veya indirimleri ya öğrenemeyecek ya da akaryakıt almaya gittiğinde haberdar olacak.

Sözcü’den Derin Gökçe’ye konuşan PÜİS yetkilileri şu ifadeleri kullandı:

“Artık internet sitemizde yapılan zamları ve indirimleri yayınlamayacağız. Çünkü biz insanları bilgilendirelim derken büyük tepki alıyoruz. Facebook sayfamıza onlarca insan küfür ediyor. Biz de yönetim kurulu olarak böyle bir karar aldık.”

Dün benzinin litre fiyatında 5, motorinin litre fiyatında da 7 kuruşluk indirime gidilmişti. Her zaman olanın aksine bu karar PÜİS’in internet sitesinde yayımlanmamıştı.

Kaynak: Birgün

10
Kimler Neler Demiş?

avatar
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
umtdrnolea328iAlkanExclusivesdt Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
umtdrn
Üye
umtdrn

Bizim toplumumuz benzine mazota zam yapılacağını duyduğunda benzin istasyonlarında izdiham yaratan bir toplum. Yakıta gelen veya gelecek zammı protesto etmek yerine ben depomu zamsız fiyattan doldurayım da gerisi önemli değil zihniyetiyle hareket eden bir topluma bunların hepsi haktır. Hep deriz ya , Yanlışlıkları kendimizden başlayarak düzeltmeye çalışalım…

olea
Üye
olea

oldu olacak istasyonlardaki fiyat totemlerini de kaldırın

328i
Üye
328i

Ülkedeki cari açığı kapatıp yeni ihracat girişimlerinde bulunmak çok saçma. Bunun yerine benzine ve motorine kafamıza göre zam yapalım ve millet zamların miktarını öğrenme hakkına sahip olmasın. (!) Oldukça iyi bir strateji , hep 50 liralık alanların alkışlarını duyar gibiyim. Gelişmeye devam güçlü Türkiye .

AlkanExclusive
Üye
AlkanExclusive

E bizde benzin alırken istasyonda küfür ederiz artık. Sanki böyle yapınca millet küfürü bırakacak.

sdt
Üye
sdt

Haberler yasaklansın survivor izleyelim sabah akşam