Kenan Sofuoğlu Meclis’e Lamborghini Aventador S ile geldi

54

24 Haziran’da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi‘nin ardından, milletvekilleri TBMM‘ye gelerek kayıt işlemlerini yaptırıyor.

Bu isimlerden biri olan AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, kayıt işlemlerinin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Meclis’e Lamborghini marka spor arabasıyla gelen Sofuoğlu, bir gazetecinin “Neden motorla değil de arabayla geldiniz?” sorusuna, “Motorla daha yoğun zamanlarda gelmek istiyorum. Bugün burası sakindir dedim” yanıtını verdi.

“İlk yapacağı işin ne olacağı” sorusu üzerine Sofuoğlu, sporun sadece futboldan ibaret olmadığını ancak televizyonlarda sadece futbol haberleri çıktığını, bunun değişmesi için elinden geleni yapacağını belirtti.

Spor yönetmeliğinin değişmesi için elinden geleni yapacağını dile getiren Sofuoğlu, “Çünkü yönetmeliğimize göre, profesyonel sporcu bile olamadık. Benim gibi birçok genç sporcu, nice dünya şampiyonları var, ismi duyulmayan, ufak tefek maaşla geçinmeye çalışan, uçak bileti alamayan, o kadar başarılı yetenekli kardeşlerim var. Ben bu gençlere öncülük, ağabeyilik yapacağım. Yani genç sporcuların vekil ağabeyisi olmak anlamında bu yola girdim. İnanıyorum ki faydalı olacağım” dedi.

Sofuoğlu,  ismini duyuramayan sporculara hak ettiği değerin verilmesi için elinden gelen çabayı göstereceğini kaydetti.

54
Kimler Neler Demiş?

avatar
52 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
36 Comment authors
mcanergbyilmazemresildir05alfhonsoardac Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
mcanerg
Üye
mcanerg

Ben de öyle tahmin etmiştim

byilmaz
Üye
byilmaz

Ümit Erdim'in bir gönderisi

emresildir05
Üye
emresildir05

Konu farklı yerlere gidecek neyse.

mcanerg
Üye
mcanerg

Emresildir05 demiş ki:

Dağdaki terörist bile girdi haklısınız evet.Hepsini görüntüle…

mesela kim

emresildir05
Üye
emresildir05

.