‘En Sevilen Otomobil Markası’ yine Volkswagen

33

Volkswagen, bu yıl 11’incisi gerçekleştirilen “Türkiye’nin Lovemark’ları 2018 Araştırması”nda, geride bıraktığımız 5 yılda olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin en sevilen otomobil markası seçildi.

Mediacat dergisi ve Ipsos tarafından gerçekleştirilen ve toplam 22 kategoride Türkiye’nin en sevilen markalarının belirlendiği “Türkiye’nin Lovemark’ları 2018 Araştırması” sonuçları açıklandı. Bu yıl 11’inci kez gerçekleştirilen araştırmada, Volkswagen, otomotiv sektöründe yine en beğenilen marka oldu. Volkswagen, geride bıraktığımız 5 yılda da üst üste 5 kez bu ödüle layık görülmüştü.

Tüketicilerin aklına ilk gelen marka, markaya duyulan yakınlık, beklenti, ihtiyaçları karşılama ve “Bu marka en sevdiğim, asla vazgeçmeyeceğim bir markadır” ifadesine ne ölçüde katıldıkları üzerinden hesaplanan toplam skor ile Lovemark’lar belirleniyor.

Üst üste 6. kez Lovemark olan Volkswagen, tüm platformlarda müşterilerine yakın, duygusal ve özgün bir iletişim gerçekleştirirken, otomotiv sektöründeki dijitalleşme akımının öncülerinden biri olarak, her daim müşterilerinin ihtiyaçlarına yeni çözümler sunmayı hedefliyor.

33
Kimler Neler Demiş?

avatar
31 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
İsmailZiyaretçiken_blockHamitchrissrathfield Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
İsmail
Ziyaretçi
İsmail

Mercedes E serisine binemiyarsam evet hala en iyisi volkwagen…

Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi

Passat mı? Hani şu 260 bin liralık paketinde bile özellikleri ekstra ücrete tabi tutan, kendini premium gibi zanneden, aslında beş para etmez, şirketlerde patronuna özenip birilerinde var diye diğerlerinin de aldığı teneke yığını? Pardon fiberde var 🙂 motor neydi ya su 1.4 km de 1 lira yakan mı? Hani şu ısınma yapan rezil şanzımanlı. Hadi saysana bunları lexusta adam demiş lexus 2.0 ula en azından 1.4 olupta kmde 1 tl yakmıyor hem de performans alıyorsun. (VOLVO babayı saymıyorum bile o Türkiye’ye fazla.)

ken_block
Ziyaretçi
ken_block

saçma olmuş uzak doğu arabası koymuyacaklar neredeyse inandırıcı değil avrupa arabalarını böyle yüceltiyorlar

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

Şu an da 400 bin liraya alınacak olan bi passat belki de giriş seviyesinde çöp bi arteon almayı kimse istemez kusıra bakmayın. İnsanlarda bilir audiye Lexus a(ki fazla bilinmez passat zengin arabasıdır çünkü) millet dışarda çocuklarına ülkemizde 2 milyon lira civarında arabaları çerez dağıtır gibi alırken biz ne benzin parasını ağzımıza alabiliyoruz nede direksiyonlarını avuçlayabiliyoruz. Zaten biz bugüne kadar hep devlet büyüklerini avuçladık da ondan oldu ya neyse

chrissrathfield
Ziyaretçi
chrissrathfield

Dolar ve vergiler yüksek olmasa sonuç böyle olmazdı