2020 Opel Corsa meraklı bekleyenlerine bakış attı!

32

Alman otomobil üreticisi Opel, yeni nesil Corsa ile ilgili ilk resmi tanıtım görüntüsünü yayınladı. Tamamen yenilenen Opel Corsa, ilk karesiyle bekleyenlerine adeta ilk bakış atıyor!

Yeni Opel Corsa, IntelliLux LED Matrix farlarını gösterdi!

Opel, sosyal medya hesaplarından yayınladığı ilk kare ile yeni Corsa’nın LED Matrix farlarını gözler önüne serdi. IntelliLux teknolojisi ile donatılan farlarda bumerang şeklindeki gündüz LED’leri dikkat çekiyor. Bunun dışında Alman markanın verdiği mesajda yenilenen farların yüksek performansına vurgu yapması dikkat çekiyor.

Opel, yeni Corsa’nın detayları konusunda kapalı kutu kalmaya devam ediyor. Ancak modelin PSA grubuna ait olan ve yeni Peugeot 208’de de kullanılacak CMP platformu üzerinde yükseleceği biliniyor. Bunun yanı sıra e-CMP platformu ise aracın elektrikli versiyonunu oluşturacak.

2020 model Opel Corsa’nın büyük ihtimalle bu yılın sonunda yollarda olacağı tahmin ediliyor. Bu yüzden aracın tüm detaylarının yılın ikinci çeyreğinde ortaya çıkması bekleniyor. Bakalım Opel’in tamamen PSA ellerinde yükselecek ilk modeli olan yeni Corsa, bekleyenleri tarafından beğenilebilecek mi?

32
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
atilgan Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
yaso
Ziyaretçi
yaso

Ben bu bakışı Megane’ye benzettim.
Seat veya Skoda için Alman arabasıdır diyebiliyosanız Opel için de Fransız arabası diyebilirsiniz, ben hiçbirine diyemiyorum.

alfhonso
Editor
alfhonso

bu konu da dağılmaz değil mi ?

MAYFA AYUU
Üye
MAYFA AYUU

Porsche demiş ki:

Forumda VAG'cılar var diye isyan edilirdi. VAG bitti Opel başladı :D:D:D kaçış yok beterin beteri var dedim ben :rolleyes::D.Hepsini görüntüle…

Adam kanıt ile geliyo en azından

atilgan
Üye
atilgan

Porsche demiş ki:

Forumda VAG'cılar var diye isyan edilirdi. VAG bitti Opel başladı :D:D:D kaçış yok beterin beteri var dedim ben :rolleyes::D.Hepsini görüntüle…

Fark var ama, altı dolu abartmalar bunlar. Helyum balonu sanılmasın. Benim olayım vagcı faşizanizme karşı. Bir markanın her otomobili her sınıfta her motor opsiyonu ilah ilan edilir mi? Beterin beteri var, doğru demişsin. Atatürk için ilah sanki denilirdi, şimdi cumhurbaşkanımız o statüyü de geçti hatta camiyi geçince ilerde . Farzı misal af buyurun 😀

Porsche
Üye
Porsche

Forumda VAG'cılar var diye isyan edilirdi. VAG bitti Opel başladı :D:D:D kaçış yok beterin beteri var dedim ben :rolleyes::D.