Yakıtlar Hakkında TÜM Detaylar ! | VLOG

2

Carviser , Fahir Talip ile yaptığımız sohbet ardından , yakıtlar ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları BP yakıt kalite müdürü Ercüment Yaman ile konuştuk. ( Bu video BP sponsorluğunda gerçekleştirilmiştir.Detaylar için bp.com.tr’ye ulaşabilirsiniz)

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
mucilitreÖzgür Güneş Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
mucilitre
Ziyaretçi

Helal olsun! İşini bilen adamlar, bilgilendirici on numara bir video olmuş

Özgür Güneş
Üye

Abi video için teşekkürler, emek edip bilgili birini karşınıza almışsın, güzel sorular sormuşsun; fakat her şey teori değil, realite lazım. Bizim ülkemizde RON95 yakıt varsa kendimi keserim, önemli bir bilgide RON mu yoksa MON değeri üzerinden mi hesaplanıyor bu oktan değerleri? Yakın zamanda tarafsız bir laboratuvarda birkaç firmadan aldığım numuneleri ücretini cebimden verip oktan testini yaptırmayı düşünüyorum; fazlasıyla eminim 95 çıkmayacağının(91 çıkarsa öpüp başıma koyarım, anca 87), bunu kanıtlayıp kamuoyu ile paylaşacağım. Benim için yakıt alınabilecek 4 adet firma vardı: Shell BP Total Opet Şu an Shell ile yoluma devam ediyorum, gözümde sadece kötünün iyisi olan bir firmadır. BP’ye bir… Read more »