Otopark.com / İstanbul

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,294
1
9,445
4,970
kocaeli
22 Nisan Cumartesi Günü Sakarya , Kocaeli ve İstanbul'un ortasında bulunan Gebze'de bir karting etkinliğine ne dersiniz ?
Sonrasında Gebze Centerde yemek yiyebilir ardından içerisinde bulunan Doğuş otomotivin Vw Standındaki modelleri inceleyip çevredeki Showroomlari gezip tanışmış , bilgi paylaşımı yapmış oluruz .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
22 Nisan Cumartesi Günü Sakarya , Kocaeli ve İstanbul'un ortasında bulunan Gebze'de bir karting etkinliğine ne dersiniz ?
Sonrasında Gebze Centerde yemek yiyebilir ardından içerisinde bulunan Doğuş otomotivin Vw Standındaki modelleri inceleyip çevredeki Showroomlari gezip tanışmış , bilgi paylaşımı yapmış oluruz .

22 nisan Autoshow'un halk gününün ilk günü ondan bence daha sonra yapmak daha mantıklı olacaktır ama siz bilirsiniz.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,294
1
9,445
4,970
kocaeli
22 nisan Autoshow'un halk gününün ilk günü ondan bence daha sonra yapmak daha mantıklı olacaktır ama siz bilirsiniz.
Ceyhun haklısın , şimdi senden duydum :)

Bakalım talep olacakmi :) Açıkçası ben o gün Gebze'de olacağım , Kartinge gidecektim . Uyan olursa tanışalım diye dedim :)

Bak sana yakın hemde tarih uyarda gelmezsen darilirim senle dogusa inicez sen elemanları teftiş edersin :)

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
fuar yaklaşıyor buluşma olacak mı fuar çevresinde? :)
Katılamamanın derin hüznünü yaşıyorum :/
ilk etapta üniversite söyleşinlerinde gelenlere dağıtmak istiyorum. Eğer fuara yetişirse, fuarda verebilirim. 21 Nisan Cuma 14.00 15.00 arası autoshowda otopark.com takipçileri için mekan ayarladım hepinizi beklerim. ayrıca duyurusunu yapacağım.

ogiology

Asfalt Kurutucu
21 Nis 2017
44
102
685
Yarın 11de fuara gidiyorum, varsa gelen görüşürüz bi ara adım Oğuzhan.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Pazar gelin iste fuara yikin oralari otoparkin gucunu gosterin sektore
Çok uzak ben gelemem mesela. Hadi geldim diyelim ne Aston Martin'lere binebilecez nede Stelvio'ya daha Fiesta'nın bile kapısı kitli buluşma olması çok hoş ama gitmek bence anlamsız zaten zilyon tane insan olacak Sinan Abi ile veya sizlerle o hengamede pek verimli sohbet edebileceğimizi düşünmüyorum.

ctanguner

Panpa
7 Eyl 2016
356
1,193
3,095
İstanbul
B0fCfRRIMAAQzqF.jpg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım