ıntercity istanbul park pist günleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yumuşak hamurun etkisi. Daha once yaninda girdigim bi arkdasta turanza vardi. O cok daha fazla onden kaymasina ragmen lastikler daha iyi durumdaydi. Ama iste oyle olunca da tutustan vazgeçmiş oluyosun maalesef
Bizim arabada da turanzalar var 3. sezonundalar kaç km kullandık bilmiyorum ama fren performansları düştü belki de balatalardandır onlar değişsin eski haline döner belki :D yazın sonuna doğru dişler azalırsa üstüne bi pist yapıp lastiklerin ömrünü sonlandırabilirim :D

O.Ozgur

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
8
13
595
Hafta sonu pist etkinliğine gelecek olan var mı ? Pazar günü bir aksilik olmazsa oradayız, gelecek olan varsa haberleşelim.

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Cumartesi günü oradayım, gelecek arkadaş varsa görüşelim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
21 Mayıs'da peder beyle girecektik ama tatilde olduğunuz için bizde ileri tarihe aldık.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Arkadaşlar 21inde ben de piste gelmeyi düşünüyorum anca hangi seans olduğuna dair bilgi almadım ve çok uzakta oturuyorum. Sabah ilk seans gibi gidip akşama kadar beklemek hiç mantıklı değil ve her hangi bir telnosundan bilgili birine ulaşamadım. Nasıl öğrenebilirim ve bugün gitmiş olan varsa gün içi zaman çizelgesini atabilir mi?

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Arkadaşlar 21inde ben de piste gelmeyi düşünüyorum anca hangi seans olduğuna dair bilgi almadım ve çok uzakta oturuyorum. Sabah ilk seans gibi gidip akşama kadar beklemek hiç mantıklı değil ve her hangi bir telnosundan bilgili birine ulaşamadım. Nasıl öğrenebilirim ve bugün gitmiş olan varsa gün içi zaman çizelgesini atabilir mi?
şimdi düşürdüm telefonu, seans dolmadığı için kayıt yapan olursa vs diye gün sonunu bekliyorlarmış.

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Göktuğ bugün gittin mi? 4C ve E46 M3 kaza yapmış diyorlar var mı fotoğraf bişey, nasıl olmuş?

Hadi ya 4C mi kaza yapmış benden önceki seansta girmişti, kazadan dolayı seansın sonlandırıldığını söylediler ama arabaları görmedim. 4C nin kazadan önceki halinin fotoğrafı var istersen :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
obaaaaaaa bugün katliam varmış anlaşılan :S

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Bizim seanstada 4 mini vardı 3 ü bozuldu. Kaza yoktu çok şükür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım