DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,617
18,406
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
240 lıralık alınca 660 km cıvarı gıdebılıyorum eger sakın kullanırsam.

Babam olsa yemin billaha yakar arabayı
a4c16f22207410d5bea5b03c4d3732f2.png

Nasıl ama şehir içi

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul
ah canım ne uzuldum bılemezsın. 10 ortalamam var dıyorum yazı ıle on :D ıstanbulda bır fiil kanıtlayabılırım .goztepe - maltepe arası git gel 30 lıra cıvarı yakmıslıgım var.

Ben 30 lira ile 100 km civarı gidebiliyorum. Bakımdan önce gidemiyordum ama. Gaz kelebeğinin temizlenmesinden dolayı da belki farketmiş olabilir. Şuan için yakıtından biraz memmunum ama yine de daha az yaksın istiyorum. Valla satıp Sümbül alıcam

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Valla ne yalan söylüyeyim, araba bozulur, frenler eskir, depo biter, lastik patlar kaza yaparım, gibi bir sürü hüsnü kuruntum olduğundan arabayı 90 110 arası 4000 devri geçmeyecek şekilde kullanıyorum. Daha geçen gece serviscinin biri bir anda yola fırladı. Yavaş gittiğim için yavaşlayabildim. Yine gecen gün açık kapı kazası yaşadım. Dikiz aynam koptu. o günden beri hızımı şehir içi dahada düşürdüm. Hele sokaklarda 20 km hızı gecmez oldum. Maliyet olmasın diye dikiz aynasını kendim onardım. 350 lira fiyatı var. Bu aralar, İstanbul da araba sürmekten kaçınıyorum. 20 günde 500 km yol yapmışım. O kadar korktum istanbuldan.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Valla ne yalan söylüyeyim, araba bozulur, frenler eskir, depo biter, lastik patlar kaza yaparım, gibi bir sürü hüsnü kuruntum olduğundan arabayı 90 110 arası 4000 devri geçmeyecek şekilde kullanıyorum. Daha geçen gece serviscinin biri bir anda yola fırladı. Yavaş gittiğim için yavaşlayabildim. Yine gecen gün açık kapı kazası yaşadım. Dikiz aynam koptu. o günden beri hızımı şehir içi dahada düşürdüm. Hele sokaklarda 20 km hızı gecmez oldum. Maliyet olmasın diye dikiz aynasını kendim onardım. 350 lira fiyatı var. Bu aralar, İstanbul da araba sürmekten kaçınıyorum. 20 günde 500 km yol yapmışım. O kadar korktum istanbuldan.

Altındaki arabaya ve şoförlüğüne güvenmen gerek. Araba öyle ha diyinece bozulmaz fren o kadar kolay eskimez lastik hemen patlamaz :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben 30 lira ile 100 km civarı gidebiliyorum. Bakımdan önce gidemiyordum ama. Gaz kelebeğinin temizlenmesinden dolayı da belki farketmiş olabilir. Şuan için yakıtından biraz memmunum ama yine de daha az yaksın istiyorum. Valla satıp Sümbül alıcam
tovbe estafurullah :D bız napalım yakalımmı arabayı napalım vallahı foruma gıresım kalmadı yukarıda herıf golf paylasmıs kokluo

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım