Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Bizim araba iyice uyuşuk eşşek gibi yürümeye başladı. Soğuk motor ve soğuk şanzıman ısınmadan araba eskisi gibi yürümüyor. Alt devirde motor ölü. Vites geçişleri zoraki. Debriyaj yapışmış gibi gidiyor. Düşük vitesde yüksek devir cevirip ısıtınca normale dönüyor..
Arabada vis sistemi ve dcvvt var. Motor yağı soğuj havada kalın geliyor. Geçen deneme sini yaptım. Rölantide yağın zincirden sıcrar hale gelmesi 7 dk alıyor.
Aracın şanzıman yağını değiştirmeyi planlıyorum.. Servisden fiyat alacağim..

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,305
1
9,458
4,970
kocaeli
7yJglW.png

Kafamı tavandan çıkartıp araba sürmeye bayılırım fdsjsfnfdjkl :D
Panpa bu demo versiyondaki pist mi ? O arabayla 1.45 donmuslugum var kapisalim mi ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Bizim araba iyice uyuşuk eşşek gibi yürümeye başladı. Soğuk motor ve soğuk şanzıman ısınmadan araba eskisi gibi yürümüyor. Alt devirde motor ölü. Vites geçişleri zoraki. Debriyaj yapışmış gibi gidiyor. Düşük vitesde yüksek devir cevirip ısıtınca normale dönüyor..
Arabada vis sistemi ve dcvvt var. Motor yağı soğuj havada kalın geliyor. Geçen deneme sini yaptım. Rölantide yağın zincirden sıcrar hale gelmesi 7 dk alıyor.
Aracın şanzıman yağını değiştirmeyi planlıyorum.. Servisden fiyat alacağim..
Yeni şanzıman yağı değiştirtmiş biri olarak tavsiyem değiştirmene gerek olmadığı yönünde abi ben 99 model araçta değiştirttim(ilk defa) yine de fark çok az.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,090
7
51,497
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
ahahhahapaislkgasjis tam olarak böyleydim bugün. Dışarı çıkacaktım çıkamadım. Aynı şekil kuytulara kaçtı.

Akşam baktım yine arabadan meaow. Bu sefer sevecenliği bırakıp enseden yakaladım. Tısladı ama ısıracak dişleri bile yok daha. Gün içerisinde birileri de bunu fark etmiş, arabanın önüne köpük tabak içinde süt filan koymuşlar. İyi de olmuş, evde yoktu. Bi elimde bu, bi elimde süt tabağı balkona çıktım. Balkonda hem naylon altında araba koltukları filan var, hem de kömür torbaları var. Gönlüne göre kuytu bulsun da arabadan vazgeçsin dedim. Nitekim kuytulara kaçtı. Sonra içeriden yoğurt getirdim. Önce biraz masanın üstüne koydum üstünü başını temizleyip uzun uzun sevdim ki el sıcağına alışsın, benimsesin. Neyse, sakinleşti. Yoğurdu verdim, beğendi yemeye başladı. Belim ağrıdı doğrulayım da eve gireyim dedim, bu gerizekalı korktu yine arabanın altına kaçtı. :/ Araba da nasıl çukura denk gelmiş, ayaklarım tampon altı lipe bile değmiyor. Gittim arabayı iterek hareket ettirmeye çalıştım yokuş yukarı. Biraz harektten sonra çıktı altından gitti biraz öteye orada zırlamaya başladı. Ben de görsün tırssın diye arabayı çalıştırıp az ileri aldım ama bilemiyorum.
Umarım yarın balkon yerine yine arabayı tercih etmez. Yağmur başladı, bütün hafta hava bozuk. Fena uğraştırır beni saftirik.
Allahın cezası pisicik gün doğmadan başladı ağlamaya. Ama nasıl ağlamak, bahçeden ta eve içeriye kadar geliyor ses. Uyuyamadım. Gittim, kendisiyle beraber miyavlayınca yaklaştı, yoğurt yemedi, süte de hiç gelmedi bile. Ayağa kalkıyorum arabanın altına geri kaçıyor. Sınav oldu hayvan bana. :( Geçip karşısına oturacağım, karşılıklı beraber ağlayacağız bu gidişle. :'(

ozkokelii

Profesör
15 Kas 2017
191
267
1,335
26
Isparta
Allahın cezası pisicik gün doğmadan başladı ağlamaya. Ama nasıl ağlamak, bahçeden ta eve içeriye kadar geliyor ses. Uyuyamadım. Gittim, kendisiyle beraber miyavlayınca yaklaştı, yoğurt yemedi, süte de hiç gelmedi bile. Ayağa kalkıyorum arabanın altına geri kaçıyor. Sınav oldu hayvan bana. :( Geçip karşısına oturacağım, karşılıklı beraber ağlayacağız bu gidişle. :'(
La de kediye allahını sevin dayı gaç ile ağlün de anlar susar

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,568
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes

abi sen onu bi yakaladığında eve sıcak ortama al olmıcak böyle :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım