Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
köppek besleyen var mı aranızda bırakın şimdi arabaları
Bu zamana kadar evde köpek besleyenlerin hepsinden golden olduğunu gördüm ama tecrübem yok. Köpeklerde en büyük sorun her gün dışarı çıkartmak gerekiyo diye biliyorum onu bi düşün abi

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Bu zamana kadar evde köpek besleyenlerin hepsinden golden olduğunu gördüm ama tecrübem yok. Köpeklerde en büyük sorun her gün dışarı çıkartmak gerekiyo diye biliyorum onu bi düşün abi
biz de golden şey ediyoz zaten dışarı çıkarma işi kolay zaten bahçede salık olacak ya ben ya hatun çıkarırız dert değil o

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Tivoli kullanıcısı yok değil mi forumda hani şu yaratıcı(!) isimli olan tersten oku ''i lov it''

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Abi köpek seçerken şuna dikkat etmeniz lazım.Evde sürekli biri olmayacaksa yalnızlık çekmeye yatkın köpekler tercih edilmeli.Sık sık dışarı çıkartırım diyorsan büyük boylara geçebilirsin.Ama bana kalırsa beagle size gelir
yav iyi güzel diyon da bir, kızım golden diye ağlıyor artık 2, ben biraz uzunum yanımda öyle ufacık bi şey gezdirmek istemiyom golden tam bizlik gibi ne diyosun olmaz mı golden

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Abi olacak iş değil ya:D Merco B180 varken falan şaka gibi.Bmw karakterine ters nasıl ki merco için a serisi yakışmıyorsa
Sonuç olarak ses sistemi önemliyse e90 çok üzer şimdi 1 serisi diyecem de onu kalitesi nasıl bilmiyorum hiç dikkatli inceleme şansım olmadı. 90 a da C sınıfı olmaz diyorsann Bmw olmuyor mafeles

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
@maximaorhan cana yakın bi cins zaten oyunu seven saldırganlığı olmayan senlik bişi zaten kızında sürekli oynar durur eğlenceli vakit geçirir

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
abi ben 2 sene baktım golden bahçede bahçede olduğu zaman akarı kokarı çok olmuyor rahat oluyor tuvalet vs. de dert olmuyor en kötü kürekle atarsın çöpe günde bir turlatsan yeter
işte aradığım kan senle detaylıca konuşalım bunu bi ara mesaj atarım bahçede salık olur eve alırız vs o şekil serbest olacak it problem olmaz galiba

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım