Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Stritreysery. Türkçeye Sokak Yarışçıları olarak çevrildi, internette öyle bulabilirsiniz. Sokak yarışları yapan gençlerin hikayesi, aralarında suça bulaşan tipler var tabii klişe olarak. Klişe konu ve beklenen sonla biten, tam anlamıyla "sıradan" bir film. Ama zaman geçirmek için izlenebilir.

Çok defa izlediğim ama saçma şekilde güldüren Fransız filmlerini sevdiğim için Taksi serisini önerebilirim, izlemediğiniz bir filmi varsa (Taxi 1: Mercedes çetesi, Taxi 2: Evolu Yakuzalar, Taxi 3: Dağda geçen film Slyvester Stallone'nin olduğu, Taxi 4: Djibril Cisse'nin olduğu film).
Teşekkürler:)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,565
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yalnız Dursun Özbek ne patladı be. Bir de Galatasaray'daki demokrasi kültürü herkese örnek olmalı.

Yalan yok, ciddi anlamda şaşkınım. Ben açık farkla alır diyordum Dursun özbek. kaybetmesinin en büyük sebebi son bi haftadaki söylemleri oldu. Geçtiğimiz sene seçim için imza toplayan GalatasarayYeniden hareketindekilere gelip aday olmadılar tüydüler dedi, hepsi geldi tepkisini koydu. Önce yıllardır muhaliflerin hedefinde olan sicil kurulu başkanı Serdar Eder tüydü, Sonra photoshopcu Can topsakal tüydü, en sonda da Dursun Özbek sonucu beklemeden tüydü :D

İşin en ilginci ise Fatih Terim hamlesi bile kurtaramadı Dursunu :)

Edit: bi de bunu yapmayacaktı :D

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,565
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
DUABSj0WAAAYvdM.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım