Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Arkadaşlar,
Bu anneim üst katına taşınma işi bana okadar maliyetli olmuşki, bu yaz gideceğim tatilden vaz gectim. Artık Hafta sonu günübirlik gezilere çıkarım en fazla :( .
Arabanın kredisi bitti diye sevinirken şimdide taşınmanın verdiği maliyet yüküyle uğraş
Abi bi sal allah rızası için. İşin gücün var, sağlıklısın, evlenmişsin, allah bağışlasın çocuğun oldu hala rahat edemedin, yanlış anlama bu gidişle de rahat edemeyeceksin. Güncel aracına bakıp büyüğünü alamadım diye dertleneceksin, çocuk büyüsün 2. yapamadım diye dertleneceksin, 10000 tl maaş alsan 11 alamadım diye dertleneceksin. Belki böyle değil ama burada bıraktığın intiba bu.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Abi bi sal allah rızası için. İşin gücün var, sağlıklısın, evlenmişsin, allah bağışlasın çocuğun oldu hala rahat edemedin, yanlış anlama bu gidişle de rahat edemeyeceksin. Güncel aracına bakıp büyüğünü alamadım diye dertleneceksin, çocuk büyüsün 2. yapamadım diye dertleneceksin, 10000 tl maaş alsan 11 alamadım diye dertleneceksin. Belki böyle değil ama burada bıraktığın intiba bu.

Valla ya, normalde hamburger burger king yerdik, şimdi Big Chefs yiyoruz. Hanım ne oluyor bize diyorum , aman salla diyor. Yarın kendimizi Divanda Spa'da bulmazsam iyidir.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
https://www.instagram.com/edizozcan/
Sanırım bunlar.. Bu milleti önce Nfs sonra da hızlı ve öfkeli serileri bozdu. Bazen otomobillerin bu kadar pahalı olmasına pek üzülmüyorum :D
Adami görmemek için engellemiştim en son rezillikler yapmış göremiyorum ama o air suspaniyonlu otomatik vitesli camberli gt86sini tüyap fuarına çıkarmıştı:D iğrenç bi görüntüydü:D

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Big chefs mi? Allah korusun. Arkadaşın ısrarıyla gittim bir kaç defa, hayatımda yediğim en küçük, en lezzetsiz, en pahalı yemekler orada. Tarabya şubesi özelinde yazarsam garsonları da küstah.

Happymoons'u tavsiye ederim o tarz yerleri seviyordanız. Galeria'dakine sık sayılacak kadar gideriz, yemekler-tatlılar çok lezzetli, porsiyon gayet yerinde, müşteriye tavırları gayet düzgün. Fiyatları da diğerinden daha uygun.

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
Sınır dışı edilecekler için falan diye bir ton şeyler söylemişler. Çocuk kandırıyorlar sanki. Öyle bile olsa yurt dışı 1073 dakikayı ne yapacaklar? Verirsin 50 dakika onlara fazlasıyla yeter. Kesinlikle ülkemden gitmem falan derdim baya yakın zamana kadar ancak şu tarz olayları gördükçe, insanımızın durumunu gördükçe kapağı nereye atsam diye düşünmeye başladım. Ne diyeyim yazıklar olsun.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Sınır dışı edilecekler için falan diye bir ton şeyler söylemişler. Çocuk kandırıyorlar sanki. Öyle bile olsa yurt dışı 1073 dakikayı ne yapacaklar? Verirsin 50 dakika onlara fazlasıyla yeter. Kesinlikle ülkemden gitmem falan derdim baya yakın zamana kadar ancak şu tarz olayları gördükçe, insanımızın durumunu gördükçe kapağı nereye atsam diye düşünmeye başladım. Ne diyeyim yazıklar olsun.
Ev verdiler universitelere soktular para verdiler kendi memleketlerinde olen sehitlerimize ne verdiler ?

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
Gerçek anlamda nutkum tutuluyor. Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birine girmiş kafalı insanlar topluluğundan başka bir şey değiller. AKP'yi desteklersin CHP'yi desteklersin MHP'yi desteklersin sağcı olursun solcu olursun anlarımda bu çıkmış terör örgütünü destekliyor. En acı tarafı ise içlerinden biriyle 3 sene boyunca lisede aynı sınıftaydım. Son zamanlarda yanlış yollarda olduğunu duymuştum ancak bu kadar yoldan saptığını şaştığını bilmiyordum. Yazık oldu demeyeceğim kendi kafası var kullanamıyorsa kendi dangalaklığıdır. Kendi üniversitemde böyle dallamalarla karşılaşmadığıma şükrediyorum(karşılaşsam dayanamam işin sonu baya kötü bitebilir hem benim hem o kişi için). Her ne kadar bir önceki postumda kapak atacak yer arıyorum desemde şu tarz konularda kan beynime sıçrıyor. Hükümet bazı boş işlerle uğraşacağına şu tarz üniversitelerde okuyup aklı fikri provakasyon olan terör örgütünü desteklemek olanları üniversitelerden uzaklaştırsa ve ciddi hapis cezaları istemiyle yargılasa; üniversitelerimizde bilime, ilime yönelse ne güzel olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
MdZ7Pg.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım