Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,072
7
51,467
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Z9PD63.jpg
oORg5X.jpg

Bizde de anca Opet Gitt bir de bunun cem Yılmaz'ı var :D:D
Hahh, bundan da var tabii. :D Birden fazlaydı hatta ama akıbetleri hakkında bilgim yok. Umarım kolilerde bulabilirim.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
Günaydın. Bu gün yeni işe gidiş rotamın vizibilitesini bitirdim. En uygun hız ve devir bandını defalarca test ettim. Devirler. 2200, 2500, 3000, 3500..gibi Fakat sadece motor performansı değil, gidilen yolun trafik durumunuda bakarak 07:10 07:00 ve 06:50 gibi saatlerde düzenli olarak yola koyuldum. Rotanın yüksekli profiline en uygun motor devir bandı, 3000 devir çıktı. Buda saaate 90 km hıza tekavul ediyor. Aracın 3000 devirde sağladığı motor gücü, %70 motor yükü ile ortalama 35 beygir civarında olup, Çekmeköy - Bu yaka arasındaki sürekli tırmanış olan güzergahda en ideal tırmanma hızını tutabilirken, aynı hız ile Bostancı tem bağlantı yolundan aşaği , 5nci vitesde araba motor frene düşmeden süzülerek yolu tamamlıyorsun. Bostancı - Küçükyalı trafiğinde ise saate 60 km hızı sabit tutacak kadar erken yıla çıkıldığında bu sana rekor şehir içi ortalama hıza ve yine rekor yakıt tüketim verilerine ulaştırıyor.

Bugün kendi rekorumu ikinci defa kırarak, daha önce 58,8 km olan İstanbul Şehir içi süratimi 69 km sürat ortalaması ile tamamladım.
Daha önce 4,8 litre olan Autool x50 tüketim verisi ise 4,3 litreye geriledi. Bu veri ışığında yakıt tüketim lpg bazında 5,4 litre. Türk lirası bazında 23 km yolun bana maliyeti ise 3,4 Türk lirası kadar düşürmeyi başardım.

İstanbul Çekmeköy - Küçükyalı rotası için en uygun hız zaman kombinasyonu 06:50 yola çıkıp 90 km hız aşılmadan intikal edilerek bu değerler yakalanmıştır.

Olay anı footage

Son düzenleme:

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Vay be istanbul adında bir klip çekmişler, şarkı güzel, hatun güzel, mekan kötü olmuş ama. Ama işin garibi bu klib 3,3 milyon izlenmiş ... Şekil olmuşuz anladığım kadarı ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım