YouTube'da M.Kemal Atatürk hakkında yazılan küfürler Hakkında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
screenshot446ddf7.png

Amacım kesinlikle siyaset değil öncellikle. Sizce böyle yorum yapanlar için ne yapılmalı ? Bilişim suçlarına şikayet ettim kaç defa ama sonuç alamadım. Çok acı değil mi sizce de hala böyle insanların aramızda olması ?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu konu çok su kaldırır. Mevzunun ucunun siyasete bağlanmaması mümkün değil. Yorum meselesine gelince; sinkaflı hakaretler edilmediği müddetçe insanlar cahilce de olsa fikirlerini, düşüncelerini paylaşıyor, Atatürk'ü sevmiyorlar yahut onaylamıyorlar diye şikayet edilmesi taraftarı değilim. O zaman her eleştirildiğinde milleti evinden aldıran, emniyete çekip ifade aldıran, olmadı içeri attıran günümüz yöneticilerinin davranışlarını onaylamaktan ne farkı kalır yaptığımızın. İnsanlar fikirlerini hakaret ve iftira etmeden özgürce paylaşacak, değiştirebiliyorsak değiştireceğiz, değiştiremiyorsak da herkes kendi yoluna. Bu ülkede sadece atalarımız değil tüm değerlerimiz yüz yıllardır kasıtlı / kasıtsız cahilce yorumlara maruz kalıyor. Şikayetle susturmaya çalışmak, cezayla bedel ödetmeye çalışmak çözüm değil.

Son düzenleme:

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
Bu konu çok su kaldırır. Mevzunun ucunun siyasete bağlanmaması mümkün değil. Yorum meselesine gelince; sinkaflı hakaretler edilmediği müddetçe insanlar cahilce de olsa fikirlerini, düşüncelerini paylaşıyor, Atatürk'ü sevmiyorlar yahut onaylamıyorlar diye şikayet edilmesi taraftarı değilim. O zaman her eleştirildiğinde milleti evinden aldıran, emniyete çekip ifade aldıran, olmadı içeri attıran günümüz yöneticilerinin davranışlarını onaylamaktan ne farkı kalır yaptığımızın. İnsanlar fikirlerini hakaret ve iftira etmeden özgürce paylaşacak, değiştirebiliyorsak değiştireceğiz, değiştiremiyorsak da herkes kendi yoluna. Bu ülkede sadece atalarımız değil tüm değerlerimiz yüz yıllardır kasıtlı / kasıtsız cahilce yorumlara maruz kalıyor. Şikayetle susturmaya çalışmak, cezayla bedel ödetmeye çalışmak çözüm değil.
Dediklerinize katılıyorum. Umrum da değil sevip sevmemesi ama böyle küfürle kötü sözle saldırıncada insan ister istemez sinirleniyor..

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Dediklerinize katılıyorum. Umrum da değil sevip sevmemesi ama böyle küfürle kötü sözle saldırıncada insan ister istemez sinirleniyor..
Ben de çok sinirleniyorum. Sadece atalarımıza değil başka değerlerimizi de aynısını yapıyorlar. Dediğim gibi ceza ve şikayet bir şey çözmüyor maalesef. Elimizin uzandığı yere kadar doğru bildiğimizi anlatmaya çalışacağız hepsi bu. Atatürk Köşesi'nin açılması fikrini de birazcık bu sebeple istemiştim. Gücümüz nereye yetiyorsa oraya kadar bildiklerimizi paylaşıp anlatmak için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım