En Son Ne Aldınız?

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Hocam bu bez kurulamada değilde ,cila silmede daha maharetli olur diye tahmin ediyorum .

GSM değeri yüksek olsa da görünüşünden dolayı öyle geldi bana , tüyleri vb.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gsm değeri aslında o kadarda yüksek değil 380 veya 320 ydi tam hatırlayamadım yalan olmasın.Aqua deluxe un yanında hiçbir şey yani.Yinede 25 lira o kadar önemli bir mebla değil vasat bile çıksa boyutu yüzünden işimi görür düşüncesiyle aldım.25 liralık iş yapsa bana kafi.Zaten elimde uberblue var ama performansından tam tatmin olmadığım için ekstra bir tane idarelik daha alayım dedim.E Ülkemizdeki fiyatlar malum.Benimde aradığım uygun fiyatlı idarelik ürün olunca bu ürün tam benlik aslında,isteklerimin karşılığı. Bilerek aldım o yüzden sorun yok :)

Son düzenleme:

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,450
6,788
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
IMG_5860.JPG

Bebek bebek

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
Kış gelmesiyle arabam marş basmadı; meger aküm zayıflamış.hiç bekletmeden sanayiye koştum ve fiyatlar cep yaksada bir akü almak zorunda kaldım :/

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Yeni! Xiaomi LYEJ05LM kulaklık Mini kulak tek Bluetooth kulaklık kablosuz Ultralight su geçirmez kulaklık ile manyetik şarj
https://s.click.aliexpress.com/e/bUy2s0mN

Koşu için aldım, gerçekten işini fazlasıyla yapıyor. Fiyat performans olarak şiddetle tavsiye edeceğim ürünlerin başında yer aldı.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Orijinal mi?

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yeni! Xiaomi LYEJ05LM kulaklık Mini kulak tek Bluetooth kulaklık kablosuz Ultralight su geçirmez kulaklık ile manyetik şarj
https://s.click.aliexpress.com/e/bUy2s0mN

Koşu için aldım, gerçekten işini fazlasıyla yapıyor. Fiyat performans olarak şiddetle tavsiye edeceğim ürünlerin başında yer aldı.

QCY marka benzeri bir ürün denemiştim ama hiç tatmin etmedi. Xiaomi Hybrid Pro HD kullanıyorum uzun süredir. Gerçekten kullandığım en iyi 2 kulaklıktan biri.

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
@Sailor un da destegi ile 4 adet Xiaomi A2 lite 64 GB (4 GB Ram li olan versiyon) aldim (yeni yil hediyesi).
Bu arada internetteki 1360 civarindaki fiyatlara itibar edilmemesi gerektigi yonunde ciddi uyarilar aldim ve Istanbul bilisimde kalan son 4 urunu aldim :D
Simdilik sadece telefon kurulumlarini ve guncellemelerini yaptim. Anne babalara verdikten sonra onlarin ve benim kullanici yorumlarimi merak edenler olursa paylasirim.
9902725333042.jpg

Tam 3 yil once 4 tane GM 4G Android one almistim kendi aileme ve esimin ailesine, neredeyse ayni anda telefonlar SOS verdi.
ortak sorunlar:
- sag taraftarki ekran acma kapama tuslari calismamaya basliyor,
- mercekleri kolay cizildiginden kameralari puslu cekiyor (zaten kaliteli bir kamera da yok)
- telefon gorusmesi bittikten sonra ekran hala karanlik kaliyor, gorusmeyi sonlandiramiyorsun, defalarca acma-kapama tusuna bastiktan sonra telefonu kapanmis oluyor vs.
- cok donma ve kasma yapiyor
- En son guncelleme Mayis 2017 de gelmis
Iyi yanlari:
- Hala bataryalari ölmedi, hepsi orjinal batarya ile kullanmaya devam ediyorlar.
- Defalarca dusurmelerine ragmen henuz hicbirisinin ekraninda herhangi bir catlama yada kirilma olmadi (ilk aldigimda kilif ve cam koruma alip takmistim).
akilli-telefon-general-mobile-google-android-one-html-10.jpg

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
@Sailor un da destegi ile 4 adet Xiaomi A2 lite 64 GB (4 GB Ram li olan versiyon) aldim (yeni yil hediyesi).
Bu arada internetteki 1360 civarindaki fiyatlara itibar edilmemesi gerektigi yonunde ciddi uyarilar aldim ve Istanbul bilisimde kalan son 4 urunu aldim :D
Simdilik sadece telefon kurulumlarini ve guncellemelerini yaptim. Anne babalara verdikten sonra onlarin ve benim kullanici yorumlarimi merak edenler olursa paylasirim.
9902725333042.jpg

Tam 3 yil once 4 tane GM 4G Android one almistim kendi aileme ve esimin ailesine, neredeyse ayni anda telefonlar SOS verdi.
ortak sorunlar:
- sag taraftarki ekran acma kapama tuslari calismamaya basliyor,
- mercekleri kolay cizildiginden kameralari puslu cekiyor (zaten kaliteli bir kamera da yok)
- telefon gorusmesi bittikten sonra ekran hala karanlik kaliyor, gorusmeyi sonlandiramiyorsun, defalarca acma-kapama tusuna bastiktan sonra telefonu kapanmis oluyor vs.
- cok donma ve kasma yapiyor
- En son guncelleme Mayis 2017 de gelmis
Iyi yanlari:
- Hala bataryalari ölmedi, hepsi orjinal batarya ile kullanmaya devam ediyorlar.
- Defalarca dusurmelerine ragmen henuz hicbirisinin ekraninda herhangi bir catlama yada kirilma olmadi (ilk aldigimda kilif ve cam koruma alip takmistim).
akilli-telefon-general-mobile-google-android-one-html-10.jpg
Xiaomi iyi tercih olmuş abi. Android telefonlar amiral gemisi olmadığı sürece kısa sürede donma, kasma sorunu çıkarıyorlar. Xiaomi bu konuyu sürekli yazılım güncelleyerek ve optimize etmiş diyebiliriz.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,717
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Orijinal çıktı. 30-35 dakikalık şarj ile 3.5-4 saat kesintisiz müzik dinletiyor. Ses kalitesi olarak beni tatmin etti ancak müzik kulaklığı olarak kullanmak için baslar yetersiz kalabilir. Üzerindeki mikrafon çok iyi, çevre gürültüsü de almıyor.

Bana göre en önemli özelliği koşu esnasında kulaktan çıkma bir yana kıpırdamıyor bile.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım