En Son Ne Aldınız?

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,697
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Dunyanin en komik olaylarindan biri su poset olayi.
Daha bugun pazara ciktim biber 13 lira olmus. Patatesci fiyat bile yazmamis pazarlik yapiyorsun.
Poset pahalanmis herkes ayaga kalkti. İnsanlar korkudan ancak buna laf edebiliyor herhalde.o kadar ezigiz ki uzulmeye basladim iyice.
Ayrica dedigin gibi yerlerde poset uzun suredir parali yani. Yeni birsey degil hakikaten.ama insanlar muhtemelen sinirlencek bir bunu buldu galiba.
Ayrica ucretli olmasini bende destekliyorum o ayri konu.
Film camlar içinde benzer bir tepki doğmuş idi. İnginç bir milletiz vesselam.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Pull&bear dan golf gti baskılı beyaz tişört. Basic tişört yerine en azından tarafımız belli olsun diye aldım zaten indirimdeydi :p

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
LlQaRa.jpg

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ay niyee

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sakallari kesmek icin uzun birakacak bir olcusu yok. Eskiden de philips almistim sakal icin bir tane baslik cikardi ve uzerinde 3 numaradan 10 numaraya olculendirme olurdu. Bu seride yok bakiyorum hangi baslik sakal kesmek icin ustune bahsettigim gibi olculendirme benim icin rezalet

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Sakallari kesmek icin uzun birakacak bir olcusu yok. Eskiden de philips almistim sakal icin bir tane baslik cikardi ve uzerinde 3 numaradan 10 numaraya olculendirme olurdu. Bu seride yok bakiyorum hangi baslik sakal kesmek icin ustune bahsettigim gibi olculendirme benim icin rezalet
Başlık konusunu bilemiycem bendeki cihaz aynı başlıklar farklı arkadaşa da söylemiştim onu zaten. Benimkinde 2 başlık var biri 1-10 arası biri 3-18arası ayarlanıyo. Ama ben de ayarlanan başlıkları sevmiyorum az bastırınca yamuluyo hemen plastiği çok dandik. Makinesi bence iyi ama şarj ve güç olarak

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Arabamın kredisi , öğrenim kredisi borcu, kira , doğazgaz , elektrik , su , internet , kasko , sigorta , mtv , yakıt ... Bir bilgisayara ihtiyacım var ama alamıyorum .

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bende alacağım kararsızım ben sakal bırakmasın ama tahriş de etmesin istiyorum, kullanınca detaylı yorum yapabilir misiniz ?
Sakal bırakmasından kastın sinekkaydı şekliyse galiba bunda o başlık yok. Bendeki versiyonda var ama aşırı vakit alıyo çok küçük haznesi var bi traşta 3 kere falan temizlemek gerekiyor. 1 numara kesebilirsiniz bunla

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Sakal bırakmasından kastın sinekkaydı şekliyse galiba bunda o başlık yok. Bendeki versiyonda var ama aşırı vakit alıyo çok küçük haznesi var bi traşta 3 kere falan temizlemek gerekiyor. 1 numara kesebilirsiniz bunla

Ben zaten çok sakallı bir insan değilim, bu yüzden çevirmelerde küçük gösterdiğim için durduruluyorum hatta. Yani sinekkaydı değil amacım ama işte ince bütün hepsini alsın. Yani elimde şuan bu var https://www.hepsiburada.com/moser-p...inasi-dei-1400-0050-p-SGKS3248?magaza=atasbey ama kalın kesiyor tamamen alamıyor bundan daha ince alması lazım..

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Ben zaten çok sakallı bir insan değilim, bu yüzden çevirmelerde küçük gösterdiğim için durduruluyorum hatta. Yani sinekkaydı değil amacım ama işte ince bütün hepsini alsın. Yani elimde şuan bu var https://www.hepsiburada.com/moser-p...inasi-dei-1400-0050-p-SGKS3248?magaza=atasbey ama kalın kesiyor tamamen alamıyor bundan daha ince alması lazım..
Ürün geldikten sonra yazarım, moser iyi bir marka ama bu cihaz saç üzerine olduğu için ince alması zor. :)

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Ürün geldikten sonra yazarım, moser iyi bir marka ama bu cihaz saç üzerine olduğu için ince alması zor. :)
Moser'in saç tıraş makinesi var 12 yıldır gayet iyi kesiyor hâlen. Arada bir yağlamak yeterli.
Yalnız Moser'in sadece sakal tıraşı için makinesi yoktu (şu an var mı bilmiyorum). Bir ara Migros'ta Wahl diye bir markanın indirimde görüp aldım, Moser'in markasıymış diyorlar ama malzeme kalitesi çok kötüydü (5 liralık mal gibi) iade ettim.

(Konudan sapmayayım) En son bunu aldım:
cok_tahl.png

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım