Arka plaka

Arka plaka

• Kullanılan toplam oy
    47

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Aracın kasasına göre fikrim değişiyor, en güzel tasarımlı araçlar genellikle plakanın bagaj kapağına monte edildiği tasarımlarda çıkıyor ben de tasarım olarak bagaj kapağı diyorum üstelik fonksiyonel yanları da var mesela plaka çok çabuk kirlenmiyor, daha görülebilir yerde oluyor vs vs.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
İki tarafa da yasaklandı hocam. 1 ay önce muayeneden bıraktılar öndeki kare plaka yüzünden.
21x32 veya 11x52 uymuyorsa (ki 21x32 biraz daha geniş, kareye yakın) 15x30 takılmalı demiş. Benim buradan anladığım 21x32 boyutundaki kare plaka arkaya serbest. Öne normal dikdörtgen plaka uyuyorsa zaten kare plaka yasak.

boris-M5

Profesör
30 Eki 2016
803
1,219
2,270
istanbul
Marka
Peugeot
İki tarafa da yasaklandı hocam. 1 ay önce muayeneden bıraktılar öndeki kare plaka yüzünden.

21x32 veya 11x52 uymuyorsa (ki 21x32 biraz daha geniş, kareye yakın) 15x30 takılmalı demiş. Benim buradan anladığım 21x32 boyutundaki kare plaka arkaya serbest. Öne normal dikdörtgen plaka uyuyorsa zaten kare plaka yasak.
3-4 ay önce keyfen ön dikdörtgen plakayı emniyete verip keyfen kare yapıcağımı söyleyip kare plaka aldım.Plakamda sapasağlamdı.
Ne polis bişey dedi,ne de muayeneden kalanı duydum.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Sedan passatlarda da sonradan değişmiş b5 lerde ve öncesinde bagajdayken b6dan itibaren tampona geçmiş ama hiç dikkatimi çekmemişti bu konu açılana kadar. Tam diyorum sedanlarda bagaj diğerlerinde tampon diye sonra tam tersi çok güzel duran bi şekil görüyoruz tam şöyle olmalı diyemeyiz bence. Önde zaten hepten kötü duruyo

boris-M5

Profesör
30 Eki 2016
803
1,219
2,270
istanbul
Marka
Peugeot
Sedan passatlarda da sonradan değişmiş b5 lerde ve öncesinde bagajdayken b6dan itibaren tampona geçmiş ama hiç dikkatimi çekmemişti bu konu açılana kadar. Tam diyorum sedanlarda bagaj diğerlerinde tampon diye sonra tam tersi çok güzel duran bi şekil görüyoruz tam şöyle olmalı diyemeyiz bence. Önde zaten hepten kötü duruyo
Bence plakanın önde kötü durmasının nedeni tamamen plaka şeklinin kötü olması.App plaka takınca arabanın birden duruşu,kaderi değişiyo.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bence plakanın önde kötü durmasının nedeni tamamen plaka şeklinin kötü olması.App plaka takınca arabanın birden duruşu,kaderi değişiyo.
Nası olursa olsun önde sevmiyorum ya ben. Amerikalılara özendiğim konulardan biri de önde plaka olmamasıdır

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
3-4 ay önce keyfen ön dikdörtgen plakayı emniyete verip keyfen kare yapıcağımı söyleyip kare plaka aldım.Plakamda sapasağlamdı.
Ne polis bişey dedi,ne de muayeneden kalanı duydum.
Heh işte bir ay önce biz kaldık. Türkiye'de ilk kalan kesin bizizdir, haklısınız duymamakta.

Yoldayım, eve varayım muayene raporunun fotoğrafını atarım bulabilirsem.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım