Otopark.com Takipçi Paketi- Neler olmalı?

golfr32

Asfalt Kurutucu
16 Eyl 2016
26
30
595
Butun onerileri okumadim ama nacizane fikirlerim ; anahtarlik kilifi , microfiber bez , sarj kablosu, kucuk oto cop torbasi, islak mendil , kapi kollarinin icine yuzuk tirnak ciziklerini engellemek icin seffaf ama otopark amblemli sticker, bagaj ici organizasyon kutusu, otopark logolu kucuk led fener, otopark logolu miknatisli telefon tutucular icin metal yapiskan levha , otopark logolu emniyet kemeri kesici ve cam kirici kombinasyonu simdilik aklima gelenler.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Gençler yeni önerileri olanlar var mı :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kendim için istiyorsam namerdim. Sizi düşünüyorum abim :D Ben en fazla soğuk su koyarım içine
Valla termos benim de ilgimi çekti yalna yok :)
Telefon tutacağı falan önerileri vardı, onu düşündüm de kaliteli bi ürünün fiyatı çok yükselebilir, yaptırması da zor biraz zahmetli olur.
kupasını kıranlar için yeni kupa da olabilir :p

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
gibi gibi... Belki daha kısa modeller olabilir. @sinan bardaklıklara tam uysun yeter.
Maliyet çok yükselebilir adet fazla alınamayacağı için, maliyet düşsün diye düşünülürse de kalite düşebilir. Bi sinan abi değerlendirsin bakalım :D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota

R.I.P

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2019
7
10
595
36
Yalova
Marka
Opel
gönderim aralıkları nasıl?
4 şubatta sipariş verip yine 4 şubatta ödemeyi gerçekleştirdim.
Bugün maillerde gördüm yoksa unutmuştum, gelen giden bişey henüz yok.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım