KAPALI Mondeo 1.6 Tdci - Nasıldır? Tutmadı mı bu araç ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Arkadaşlar merhaba,

2-3 yıl önce gördüğümde iç geçirirdim.
Hatta aklımda kalan iç geçirdiğim erişilebilir bir kaç arabadan biridir.
Şimdi 2nci el araç bakıyorum, dizel olması şart, km yapacağım. Bence bu kadar güzel bir D segmenti için otomatik vites den de vazgeçebilirim diyorum kendi kendime(halen git gellerim var...:))

Malum siteden biraz araştırdım ancak pek fazla araç çıkmadı. Nedenn?
Özellikle beğenilmeyen bir yönü mü var?
Evet pek hızlı değildir, 1.6 tdci anca günü kurtarır
Tüm problem otomatiğinin olmaması mı?

Siz tavsiye eder misiniz?

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
2015 lerde ön arka park sensörü ve blutut standart değil hocam.Ön arka park sensörü varsa o araçta sürüş konfor paket vardır.Sürüş konfor paket varsa hız sabitleyici de vardır[emoji1]Blutut bence çok önemli değil yine de siz bilirsiniz.
Bu da benim test yazım belki yardımcı olur size
http://www.oto-farm.com/2016/08/test-hitman-volkswagen-golf-16-tdi.html?m=1

Tapatalk kullanılarak sanane benim telefonumdan aracılığıyla gönderildi

Valla sİz daha iyi bilirsiniz tabi...
Benim için bluetooth da önemli ama CC yok biliyordum, bu eğer konfor paketiyle gelmişse bu arabaya sevinirim :) bluettoh benim için bir parça güvenlikte demek ... o yüzden olması güzel olur... olmadı belki sonraa taktırırım ... en iyisi vegarantisi telefonumu senkronize etmeyi deniyim bi bakalım, yokluğu hemen ortaya çılar :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Valla sİz daha iyi bilirsiniz tabi...
Benim için bluetooth da önemli ama CC yok biliyordum, bu eğer konfor paketiyle gelmişse bu arabaya sevinirim :) bluettoh benim için bir parça güvenlikte demek ... o yüzden olması güzel olur... olmadı belki sonraa taktırırım ... en iyisi vegarantisi telefonumu senkronize etmeyi deniyim bi bakalım, yokluğu hemen ortaya çılar :)

İlan varsa bakalım biz de hocam :)
Blutut sonradan servisten ekleniyor sıkıntı edilecek bir donanım değil

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
editör den çok satış miktarı adamlar belirli bir hedef koyuyor ve o hedefi geçiyorsa direk arttırıyorlar fiyatı.

Sağlam bir kaynaktan duydum, Çelik motor Ceed satışı yavaşladığı için araçları filoya çekmiş diye.
Geçen gün İstanbul Anadolu yakasında 0km otomatik Ceed yoktu... Avrupa tarafındaki bir bayide ise baz donanımlı otomatik Ceed vardı. İyi bir araba ama yok satacak kadar değil .... he Çelik motor, Doğuş politikasını güdüyorsa o ayrı

Bence satışlar pek iyi değil, şu sıra herkes eski kurdan aldıkları araçları tüketme derdinde..kimseninde eli gitmiyor bu ekonomik gidişatta böyle paralar vermeye.. 2017 arabaları çektikleri anda yeni Euro kuruna merhaba diyeceğiz.. tahminimce bu aşırı yüksek fiyatların nedeni yeni kurdan gelecek olan 2017 araçlar

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
O değil geç kaldım lakin Mondeo şuan sınıfına ve güncel fiyatlara göre çok makul geldi bana.

Özellikle kendi segmenti için evet kesinlikle makul...
Örneğin Passat arıyorum, dizel düz vites..bu fiyatlara mümkün değil ?..superB o da yok...
Olanlar, Insignia, 508, C5 (ama bence boşverelim C5 i)
Ve hiçbiri Mondeo kadar yakışıklı değil :)

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Özellikle kendi segmenti için evet kesinlikle makul...
Örneğin Passat arıyorum, dizel düz vites..bu fiyatlara mümkün değil ?..superB o da yok...
Olanlar, Insignia, 508, C5 (ama bence boşverelim C5 i)
Ve hiçbiri Mondeo kadar yakışıklı değil :)
Tasarım göreceli bir kavram aslında Insiginia'da çok uygun ve tam bir f/p otomobili.Ancak işte kendi açımdan içi nedense çirkin geliyor bana.Mondeo'yu tek bitiren olay otomatik şanzıman.Yoksa bence şuan sınıfının en iyilerinden.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Ay ben paylaştım sanıyordum başka bir mesajda...
Bu gün bu araca baktım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...g-dizel-hatasiz-boyasiz-110bg-386041045/detay

Araç dediğim gibi sürüş konfor paketli.Hız sabitleyici var yani :)
Blutut belirtisi göremedim hocam.Ekranın en üst sağda Phone yazıyorsa blutut vardır.Sound yazıyorsa yoktur.Blutut yok araçta.Ama kafaya takılacak bir şey değil hocam.Sonradan ekleniyor.
(Blutut yazıyorum çünkü kısa geliyor :))

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Araç dediğim gibi sürüş konfor paketli.Hız sabitleyici var yani :)
Blutut belirtisi göremedim hocam.Ekranın en üst sağda Phone yazıyorsa blutut vardır.Sound yazıyorsa yoktur.Blutut yok araçta.Ama kafaya takılacak bir şey değil hocam.Sonradan ekleniyor.
(Blutut yazıyorum çünkü kısa geliyor :))

Aslında otomatik vites araçta hız sabitleyici belki daha bile anlamlı olabilir...
Uyarınız için teşekkürler.. o zaman 2015 modellerde görünen fabrikasyon park sensörlerinin hepsi sürüş konfor paketiyle geliyor ve bu pakette Cc de var diyebiliriz değil mi ?

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Aslında otomatik vites araçta hız sabitleyici belki daha bile anlamlı olabilir...
Uyarınız için teşekkürler.. o zaman 2015 modellerde görünen fabrikasyon park sensörlerinin hepsi sürüş konfor paketiyle geliyor ve bu pakette Cc de var diyebiliriz değil mi ?

Evet hocam 2015 lerde ön arka park sensörü varsa sürüş konfor paket vardır.Sürüş konfor pakette de hız sabitleyici gelir.Bi de hız sabitleyici olduğunu direksiyondan anlayabilirsiniz.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen

Evet hocam 2015 lerde ön arka park sensörü varsa sürüş konfor paket vardır.Sürüş konfor pakette de hız sabitleyici gelir.Bi de hız sabitleyici olduğunu direksiyondan anlayabilirsiniz.

OzcanSAHAN

Taklacı Güvercin
11 Ocak 2017
47
37
295
Avrupa ve Ülkemizde "VW" güvenirlik ve kalite anlamında “notu” ortalamaların biraz üzerinde yer almasına rağmen, markanın Amerika’daki bu oranı Toyota’nın çok altındadır. Üstelik yine ülkemizde ve Avrupa’da, satış sonrası hizmetler anlamında, VW’in memnuniyeti oldukça düşük olmasına karşın, tüketiciler adeta “hipnoz olmuş gibi” fiyatına bakılmaksızın VW tercih etmektedirler. Bu tüketicilerin kafasında oluşan algıdan öte değildir (Michelin yumuşak lastik, Pirelli sert lastik gibi şehir efsanesi gibi)! Tüm bu VW ÖNYARGILARI karşısında Mondeo gibi başarılı bir aracın çırpınması normaldir.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Hahahahahahha....
Bu gün almak için gideceğim, dün görüştüğüm araçta satılmış :)

Bereketli adamım yemin ederim... ne zamandan beri duran arabalar çatır çatır satılıyor ben almaya niyetlenince...
Hadi şimdi başka araç bakalım :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Hahahahahahha....
Bu gün almak için gideceğim, dün görüştüğüm araçta satılmış :)

Bereketli adamım yemin ederim... ne zamandan beri duran arabalar çatır çatır satılıyor ben almaya niyetlenince...
Hadi şimdi başka araç bakalım :)

Hayırlısı olsun abi :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
a9871df044a10ae69ce0f98a6245a55a.jpg

Hocam elinizi hızlı tutun

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Ekspertizde önemli birşey çıkmadı arşkadaşlar... aracın kaportasında ufak tefen gamze ve bir kaçküçük çizik var ama 0 boya ve değişen çıktı ..içide çok temiz olduğundan daha fazlada yorulmak İstemedim, kapora verdim. Bu arada bu güne kadar pek hoşuma gitmeyen içi, belki aydınlatmalarının etkisiyle, beyaz oluşundan ötürü olabilir güzel gözüktü gözüme ve evet dediğiniz gibi sürüş konfor paketi mevcut..bluetooth yok, CC var.. .. hayırlısı ile Pazartesi günü alıcam aracı .. Yalnız lastikler 30bin km de ve yaz lastikleri ... 30k atılması için biraz erken, yazık olur.. napsam bilemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım