F segmenti favori araçınız ?

F segmentinde favori araçınız ?

• BMW 7 serisi

Kullanılan: 38 35.5%
  • AUDİ A8

Kullanılan: 13 12.1%
  • MERCEDES S serisi

Kullanılan: 56 52.3%

• Kullanılan toplam oy
    107
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
Her ne kadar oyum BMW ye gitse de genel kanıya göre, bu sınıftan söz edince akla ilk gelen şüphesiz S Klasse oluyor.

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
@Mustafak ın dediği gibi bu klasmanda quattroporte işin bariz zirvesi mercedes gibi arkayı oyuncakla doldurmuyor belki ama günün sonunda sürücü koltuğuna oturduğunda yanında ne s nede 7 kalır. İsmi kadar etkileyici bulduğum tasarımından bahsetmişmiydim? Bir iş adamı için daha sağlam bir kartvizit var mı?
Bu sınıfta Maserati alan profil genelde, daha kendini yaşlı hissedemeyen yaşlılar oluyor. Dışardan verdiği imaj bariz olarak daha karizma, çakı gibi. @Mustafak ın dediği gibi daha erkeksi kısacası :)

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,362
7,201
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Hayatımda hiç birine binmedim hangisi hangisinden daha iyidir bilmiyorum ama bizim milletvekillerini, bakanları, başbakanı, Cumhurbaşkanı'nı görünce S serisi diyorum.

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Katılıyorum ama Yeni A8'den sonra Panamera (evet yenisine hayran kaldım içinden inmek istemedim o açılan kanadı söküp eve götürmek istedim) bence en iyisi ne yazık ki değil. A8 cidden manyaklik olmuş.
makam aracı tarzı dersen katılıyorum ama o zaman da Jaguar XJ'yi unutmayın derim

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
makam aracı tarzı dersen katılıyorum ama o zaman da Jaguar XJ'yi unutmayın derim
Evet hatta daha dün birkez daha inceledim. Güzel alet iyi hoş ama 7 Serisi, A8 gibi rakiplerinden baya geride kalmış bence tabi alet güzel ama segmentine göre kıyas yapıyorum. Ha ama bana sorarsaniz o segmentin Yeni Panamera'dan sonra en yakışıklı aracı hatta Panamera ile başa baş.

Son düzenleme:

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Evet hatta daha dün birkez daha inceledim. Güzel alet iyi hoş ama 7 Serisi, A8 gibi rakiplerinden baya geride kalmış bence tabi alet güzel ama segmentine göre kıyas yapıyorum. Ha ama bana sorarsanizno segmentin Yeni Panamera'dan sonra en yakışıklı aracı hatta Panamera ile başa baş.
Hocam aynen çok klas bir araba, ingiliz şıklığı

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,278
1
9,426
4,970
kocaeli
Günümüzde uretilmesede Maybach 57 , diz mesafesi konusunda en iyisi olmalı.

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

thestig

Profesör
8 Eyl 2016
391
818
1,845
Bu sınıfın en iyisi kesinlikle S Class. Ama benim favorim Jaguar XJ.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım