goodyear efficientgrip performance

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
EGP bile dandikleşince efsane oldu, kötü lastik değildir eminim de piyasada alternatif bir sürü marka var, 4 kanallı egp arayacağına alternatiflere yönelmek daha mantıklı. Ben 3 kanallı egp mağdurlarındanım, gerçi assy 3 de kullandım 1.5 sezon, rezalet bir lastik idi.

tpexxx

Düz Yol Gazcısı
3 Ocak 2018
8
2
145
piyasa da paket olarak ondan iyi lastiğe rastlamadım forumlarda efsane bi de ben deneyeyim dedim ama olmadı :)

Patri

Profesör
22 Eyl 2016
258
440
1,395
Bende 4 kanallı egp polski var, yuvarlanma direnci çok iyi, az yaktırıyor sessizliğide iyi. Kış lastiğimde UG9 germany, şaşırtıcı şekilde kış lastiğinin kurudaki performansı çok iyi ve konfor harika. Tavsiye ederim.

gokhanatesoglu

Profesör
27 Eyl 2016
182
161
1,085
Egp ile 2.5 yilda 65000 km yapmis bulunmaktayim. Dis derinligi ve lastik yapisi hala iyi durumda.Sert fren de kizaklama disinda sikayetim yok Tavsiye ederim

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Egpler fren ve patinaj haricinde harika lastikler. Bu iki eksi yönü de yuvarlanma direnci baya düşük olduğundan sanırım (4kanallı)

h.kursat

Senkromeççi
17 May 2018
4
0
85
Öncelikle herkese merhaba arkadaslar,hepsiburadadan egp serisi lastik aldım gelen lastikler alman malı fakat 3 kanallı geldi,185 60 15 ebadında bu lastiğin 4 kanallısı var mı veya 3 kanallı almanya üretimi var mı,benim lastiklerin üzerinde etiket değerleri B A 68db idi doğrumu dur acaba yoksa bi dalavere var mıdır...

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Öncelikle herkese merhaba arkadaslar,hepsiburadadan egp serisi lastik aldım gelen lastikler alman malı fakat 3 kanallı geldi,185 60 15 ebadında bu lastiğin 4 kanallısı var mı veya 3 kanallı almanya üretimi var mı,benim lastiklerin üzerinde etiket değerleri B A 68db idi doğrumu dur acaba yoksa bi dalavere var mıdır...

O bahsettiğimiz olay 205/55/16 da geçerliydi diye biliyorum.Türkiye üretimiyse dert değil.Ben çokça gördüm 15 ebatta 3 kanal olup polonya üretimi vs olan.Ama @Cenk Abi daha detaylı bilgi verebilir. @alfhonso da 156 sına egp almıştı sanırım 15 ebada abi senin lastikler kaç kanallı?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Benim 15ler 3 kanallı ve Polonya üretimi olduğu söylenmişti

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,795
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bildigim bir cok marka 15 inc jantta 4 kanalli lastik uretmiyor. 4 kanal isterseniz 16 ebata cikmak gerekiyor. 16 ebatta da egp lastiginin 3 kanalli versiyonu var ama onlar Turkiye uretim. Sizin lastiginiz 15 ebat oldugundan 3 kanalli olmasi normal diye dusunuyorum. Zaten 16'da ki gibi aksi bir durum olsa Polonya veya yurt disi uretim degil, Turkiye uretim olurdu lastikleriniz. Ayrica etiket degerleriniz de daha dusuk olurdu diye tahmin ediyorum.

Son düzenleme:

h.kursat

Senkromeççi
17 May 2018
4
0
85
Teşekkürler... Etiket değerleri doğru o zaman.Peki bu ebatta kullanan var mı ve memnuniyet dereceniz ne oldu.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Teşekkürler... Etiket değerleri doğru o zaman.Peki bu ebatta kullanan var mı ve memnuniyet dereceniz ne oldu.
Etiket değerleri doğrudur. Arkadaşın Focus'unda tam ebatını bilmemekle beraber 15" egp vardı 4 kanallı. Her disiplinde gayet başarılıydı. Dahası, 2010'dan bu yıla kadar kışlar hariç sadece o lastiklerle 65-70 bin km yapmıştı, hamurun durumu hala iyiydi. "Artık değiştirmek gerek yahu" deyip değiştirdi geçenlerde. Arabayı daha göremedim, muhtemelen 3 kanallı takmışlardır. Çünkü ne zaman bir bayiye gitsem soruyorum, 4 kanallı egp yok diyorlar. Üretimden tamamen kaldırmış veya sadece geniş tabanlılarda bırakmış olabilirler.

Patri

Profesör
22 Eyl 2016
258
440
1,395
Arkadaşa aldırdım geçen gün 4 kanallı egp polski. 280 tl tanesi 205 55 16.

Benim egp 4 kanallı ile 1 yıl geçti. Yol tutuş limiti biraz düşük gibi sanki. Arada bir arkası geliyor aracın. Fren mesafesi fena değil. Sessizlik ve yuvarlanma direncinde fikrim değişmedi onlar gayet iyi. Ekonomik sürüş için daha uygun bu lastik. Yol tutuş için bir tık düşük gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım